September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЯК УКРАЇНІ ПРИЙТИ ДО МИРУ

1 min read

«Як Україні прийти до миру», — такій темі було присвячено черговий випуск телевізійного шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Ми відгукуємося на цю передачу з запізненням, і в цьому є сенс.

Головними учасниками «Свободи слова» були експрезидент України Петро Порошенко, ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков, начальник генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Шаптала, новопризначений міністр оборони Олексій Резніков та ін.

Обговорювалися загрози, пов‘язані з активізацією Росії на кордонах України. Йшлося, зокрема, і про спостереження та висновки розвідок різних країн світу, передусім США. Незважаючи на ці спостереження, керівництво ЗСУ наполягає на тому, що, за даними української розвідки, йдеться про звичайне переміщення військ, яке не несе загрози Україні.

Впадає в очі намагання П. Порошенка нещадно критикувати й повчати В. Зеленського. При цьому немає й натяку на осмислення й переосмислення власних управлінських рішень і помилок, які, власне, і обумовили прихід до влади Зеленського.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.