November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБГОВОРЮЄ МОЖЛИВІСТЬ ОГОЛОШЕННЯ ДЕФОЛТУ

1 min read

Борислав Береза, народний депутат України попереднього скликання, повідомляє на своїй сторінці в соцмережах, буцімто в Офісі президента України серйозно думають про оголошення дефолту.

Екснардеп наголошує, що цю інформацію підтвердили кілька не пов‘язаних між собою джерел. «На нарадах Зеленського цікавило в основному те, які неґативні наслідки можуть бути і чи зачепить дефолт його особисто. Йому пояснили по пунктах, але все, що він почув, не викликало у нього тривоги», — пише Б. Береза.

Зеленському пряснили, продовжує екснардеп, що оголошення дефолту не вивільнить Україну від боргу. «Борг не зникне. Дефолт говорить про те, що ми не в змозі платити, але далі все рівно вимушені домовлятися з кредиторами про відтермінування або часткове списання боргу. Пояснили йому, що відмова сплачувати борги повністю виключить можливість будь-якого зовнішнього кредитування».

Пан Береза повідомляє, що президентові пояснили, як може обвалитися гривня, як Україна може опинитися в міжнародній ізоляції й утратити можливість одержувати будь-яку допомогу, яка вкрай необхідна в умовах кризи й війни.

«Звичайно ж, дефолт точно не дасть позитивних наслідків для економіки. Адже можливість нових кредитів буде закрита не тільки для державного, але й для приватного сектора економіки».

Б. Береза пише, що у відповідь на пояснення експертів Зеленський начебто заявив, що нічого страшного в дефолті не бачить. Йдеться про те, що Зеленський розглядає дефолт як можливість для себе та свого оточення, а все інше його не тривожить.

Колишній народний депутат пише:

«…Якщо цього божевільного від абсолютної влади профана не привести до тями, то Україну жде випробування, яке вона може й не пройти. А без втрат не пройде точно». У зв‘язку з цим Б. Береза схиляється до думки, що усвідомивши своє безсилля й неможливість вирішити всі проблеми цивілізовано, Зеленський і його команда спочатку оголосять дефолт, а потім через безвихідь підуть на контакт з Кремлем, заганяючи Україну в період нестабільності, череди криз і масових протестів.

«Але Зеленський занадто примітивний, занадто недосвідчений і занадто самовпевнений, щоб зрозуміти всю величину небезпеки. Він усе ще думає, що може усіх перехитрити й обдурити. А розплачуватися за його дурниці будемо ми з вами. Усі ми, без винятку», — завершує екснардеп.

Коментар від УСІМ:

Нічого дивного немає в тому, що чинний президент України обговорює можливість дефолту. Цього треба було чекати ще 2019 року, коли Україна переживала лихоманку чергових президентських виборів. Прозірливі фахівці попереджали про ПЕРСПЕКТИВИ «ОБНУЛЮВАННЯ» ТА «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ», а також пояснювали, що являє собою партія «СЛУҐА НАРОДА» ЯК ФЕНОМЕН.

Зрештою, президентство В. Зеленського — лоґчний наслідок діяльності усіх попередніх президентів України, тридцятилітнього досвіду українського державотворення. На жаль, ніхто в Україні не хоче навіть думати про серйозні СИСТЕМНІ ЗМІНИ ЯК ЄДИНУ ПЕРСПЕКТИВУ ДЛЯ УКРАЇНИ (дет. див.: Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.).

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.