September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

До наших читачів

Маємо до вас невелике прохання…

Українська Світова Інформаційна Мережа (УСІМ) формується як приклад україноцентричної системи ЗМІ для України і як взірець незалежної журналістики на засадах правдивості й чесності. 

УСІМ не має власника-мільярдера або багатих інвесторів-акціонерів. Наша україноцентрична журналістика утримується за кошти, зароблені нами самими та нашими однодумцями, відданими українській справі.

З вашою допомогою ми зможемо розбудовувати нашу Мережу, збираючи й поширюючи інформацію та аналітику, присвячену Україні або пов‘язану з Україною, доносити світові правдиву інформацію про Україну та формувати її імідж як суб‘єкта світового співтовариства.

Не маючи власника-мільярдера чи грошовитих акціонерів, ми визначаємо власний порядок денний та пропонуємо журналістику, яка шукає правду, вільну від комерційного та політичного впливу. Це дозволяє нам висловлювати незалежну думку, сприяти піднесенню рівня національної свідомості українців в Україні та діаспорі, формувати україноцентричну громадську думку і бути в аванґарді устремлінь до створення україноцентричної системи ЗМІ в Україні.

Ми хочемо тримати нашу україноцентричну журналістику відкритою для всіх українців та тих, хто цікавиться Україною, незалежно від того, де вони проживають або що вони можуть собі дозволити заплатити. Це уможливить зміцнення взаємозв‘язків України та української діаспори й злютує світове українство у рушійну силу системних змін в Україні та розбудови України як успішного гравця світової політики.

Ми прагнемо створити широку мережу кореспондентів в усіх областях України, а також в усіх країнах світу, де є хоча б маленька українська діаспора. Ця кореспондентська сітка може розширюватися лише завдяки збільшенню кількості наших читачів та вашої читацької підтримки.

Кожен ваш внесок, яким малим він не був би, підтримає нашу журналістику, наш поступ у майбутнє і нашу роботу на благо України й української справи.  Підтримайте УСІМ від 1 гривні з України або від 1 долара з діаспори – це займе лише хвилину.  

Дякуємо!

Українська Світова Інформаційна Мережа

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.