April 15, 2026

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ОСТАННІЙ МИРНИЙ РІК

1 min read

Телебачення Торонто оглянулося із сьогодення на 2013 рік

2013-й рік неможливо згадувати без гострих приступів крінжу та подекуди ностальгії. З одного боку, це був останній мирний рік для України.

З іншого боку… Янукович президент, ленін на Бессарабці, комуністи у Верховній Раді, дєнь побєди і зближення з росією. В 2013 році на позір могло здаватись, що життя в Україні було більш-менш терпимим. Усі дивляться фінал Брейкін Бед, постять меми з Робертом Дауні Молодшим і танцюють під Гарлем Шейк. А тим часом, масштаби корупції переходять всі червоні лінії, економічні проблеми накопучуються і стараннями правлячої партії регіонів ховаються під килимок.

Яким був 2013 рік? Яка була атмосфера у країні перед Майданом? Пригадуємо у цьому відео.


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.

Discover more from УСІМ | UWIN

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading