November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Запрошення до співпраці

Історія з Іриною Фаріон упродовж тривалого часу залишається головною в українському інформаційному просторі. Вона актуалізувала тему українізації України, але піднесла на поверхню інші прояви «мовного питання. Під різними іменами в соцмережах ширять такий текст:

«На історії з Фаріон чудово визріла відповідь на питання: хто є хто! Всі святоші вже так обгадили Фаріон, бо вона хоче, щоб в Україні розмовляли українською, але про те, що в Україні недавно вбили волонтера за те, що говорив українською, — ані звуку!

Далі, пару днів назад, викладачка медуніверу Дніпра не допустила студентку третього курсу до лекцій, бо вона відповідала українською, ба, більше того, сказала, щоб вона забиралася до Львова, якщо хоче говорити українською…..і про це тоже мовчок і ніякі ЗМІ, ні “патріоти” України, які хочуть позбавити громадянства України викладачку вишу Фаріон, про це — ні словечка!

То хто тоді агент ФСБ?!»

Нас зацікавили два випадки, описані у цьому тексті: (1) убивство волонтера і (2) викладачка медичного університету в Дніпрі.

У звʼязку з цим ми звертаємося до тих, хто має докладну інформацію про ці епізоди, поділитися цією інформацією з нами. Ми охоче опублікуємо ваші розповіді.

До належним чином документованих текстів бажано додати й фотоґрафії відповідних осіб.

Пишіть нам електронною поштою, перейшовши за посиланням.

Редакція УСІМ

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.