November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ІНТРИГАНКА

1 min read

Два погляди на Ірину Фаріон

Хвора людина! Подивіться на її очі. Це очі людини, місце якої в дурдомі. А її показують всюди. Дійшла вже до того, що вдерлась в душу хлопцям в окопах. Хлопці їй вже гідно відповіли. Треба призвати її на війну політруком. Її в КПРС про це розповідали. Хай вчить російськомовних українській мові. Це буде патріотично. Сумно, що ніхто з її міста, де вона мешкає, не дасть їй в шизфринічну пику, щоб не працювала на путіна і не
звала його для захисту російської мови в черговий раз.

Василь Хара

* * *

Якщо ви зазирнете до словника Бориса Грінченка, то знайдете пояснення слова «фаріон» – інтриган. Оце і відповідь, чим займається ця дама. Однак вважати її ідіоткою чи придурашеною, як дехто пише, не варто. Вона розумна, освічена і в 90-тих працювала на українізацію, я тоді з нею спілкувався.

Однак, коли вона стала членкинею Свободи, верхівка якої (прошу зауважити, що я пишу лише про верхівку!) працювала на ФСБ з Тягнибаксом разом, єдина ще залишилася вірною їхньому курсу. Вона не зрадила, як Тягнибакс, який пішов у підпілля, а цілеспрямовано й далі влаштовує провокації.

Тягнибакс, як пригадуєте, бачачи націлені на нього телекамери, висловив антисемітську маячню на горі Яворина, безумовно, на замовлення Рашки, але за це чомусь досі не відповів, хоча про бабло від каламойського чмура давно відомо. І все це показали всі бабуїнські канали.

Так само, як і побиття директора телебачення, як і срач Фаріонки в дитячому садку. Всі їхні срачі регулярно демонструвалися. І цей її срач стосовно Азова – о, яка несподіванка! – теж розлетівся по рашських каналах.

Вона втягнулася в це лайно і випорпатися вже не може. Працює віддано і щиро. Я не знаю, що саме, крім морозива, лизала наша інтриганка, але те, що вона лиже ФСБ, у мене сумнівів нема. Тому є всі підстави нарешті зацікавитися нею в СБУ.

Юрій Винничук

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.