November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Роль ГУР у конфлікті Зеленського із Залужним

Буданов не дав жодної інформації ЗСУ про те, як влаштовано “лінію Суровікіна”, масштаби і щільність мінування, укріплень і вогневих точок, у лісосмугах та інших місцях, які неможливо розглянути з супутників.

Вся інформація ґрунтувалася виключно на даних супутників, що надається США. Причому американці попереджали, що їхня інформація фрагментарна і не може скасувати необхідність фронтової та агентурної розвідки. Але ГУР жодних своїх коректив не вніс.

Буданов взагалі не проводив ніякої розвідки, скопіювавши американців, видавши їх за свої. За це він отримав генерал-лейтенанта і ходить у улюбленцях у Зеленського, ігноруючи Залужного. І це фрик, у якого на початку війни СБУшники вбили найціннішого агента продовжує працювати, а ефективний генерал Хоренко – демонстративно звільнений, проти волі командувача. Тож Зеленський мотивує ЗСУ наступати?

Вже ніякими спільними селфі із Залужним не приховати, що між Банковою та Головкомом ЗСУ розгорівся конфлікт. І чим він скінчиться – думаю, всім ясно. Залужний популярний у армії. А Зеленський обурює все більше, хоч він цього не розуміє. Але нюхати лишилося недовго.

Дмитро Фоменко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.