November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АРЕСТОВИЧ — ЗЕЛЕНСЬКИЙ-2

1 min read

Чинний Президент втрачає привабливість і популярність

Його вже готовий замінити той, який за великим рахунком від нього не відрізняється, — такий самий, як і теперішній, балакучий совок, майстер необмеженого навішування локшини на вуха, ностальгуючий за колишнім єдиним радянським простором, україноскептик і “борець за мир” Арестович.

Його гасло “Відмова від територій задля вступу в НАТО” — це неприховане політичне шулерство, націлене на пересічних, недосвідчених в політиці, українців.

Так, теоретично ми таке можемо зробити, і Росія на це охоче згодиться. Тому що Росія прекрасно розуміє, що після цього Україна повинна перестати навіть мріяти про повернення своїх вкрадених у неї земель і співвітчизників.

Чому? А тому, що НАТО — це не наступальний, а оборонний блок.

Тому, що будучи в складі НАТО, Україна не зможе скористатися неминучими можливостями повернути вкрадені Москвою території і наших співітчизниктів.

Ми не зможемо воювати з тими, які не нападуть на нас чи іншу країну НАТО. Ми зможемо воювати з Марокко, якщо воно нападе на Іспанію, але не зможемо визволяти наші, окуповані Росією території і визволяти поневолених нею наших співвітчизників.

Тобто та наша частина України, яка увійде в НАТО коштом окупованих Росією областей вже не матиме жодного шансу повернутися додому в Україну.

Тому єдиний шанс для України — це статус союзника США і партнера НАТО, який є в Ізраїлю.

Ізраїль сам вирішує, коли і від кого йому захищатися і коли і на кого йому наступати.

І Байден нам цей статус вже запропонував у своїй промові з приводу ситуації в Ізраїлі та секторі Газа.

І нам потрібно дослухатися не Арестовича, а Байдена.

1. Претендент на звання “Зеленський-2” — Олексій Арестович.

2. Президент, обраний у 2019 році і оспіваний у журналі TIME, — відходить.

3. Ставлення українців до Президента якого вони обирали у 2019 році помінялося на зовсім протилежне.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.