November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ

1 min read

Йде війна, наближається зима, і українці дедалі більше переконуються, наскільки вразливими є їхні Держава і суспільство перед зовнішніми загрозами. І все це через занадто велику соціальну спрямованість Держави, її вкрай етатичний характер устрою.

Ми позбулися комуністичних символів, але так і не зуміли викоренити комунізм зі свого мислення, формуючи відповідним чином механізми функціонування тих же суспільства і Держави, яка в нашому розумінні має опікуватися всім і вся!

Ворогу достатньо зруйнувати енергосистему, і всі великі міста вмить стануть непридатними до проживання, перетворившись у вигрібні ями через повний вихід з ладу міської каналізації, а мешканці цієї вигрібної ями, якщо не зможуть з неї виїхати, поволі вимиратимуть в суцільному смороді від голоду, холоду та інфекційних хвороб!

Крім того, прицільний постріл однієї ракети у багатоповерховий житловий будинок тягне за собою десятки, а то й сотні жертв в той час, коли при такому ж влучанні в сільський будинок кількість жертв одиниці.

Але Держава у всі роки свого існування наполегливо стимулювала переселення укранців з сіл і містечок у великі міста, і початок війни в 14 абсолютно не змінив державної політики посиленої урбанізації.

І в той же час у селах пустують купа напіврозвалених і не зовсім напіврозвалених хат, в яких запросто можна перебути зиму, благо довкола цих хат утворилися густі зарослі енергоресурсів. Причому, доволі безпечно перезимувати!

Державі вартує кардинально змінити свою соціальну політику, перетворивши споживача організованих Державою за кошти того ж споживача соціальних послуг в суверенного господаря, що самостійно чи у спілці з іншими такими ж суверенними господарями вирішуватиме питання свого побуту.

Для цього треба ввести основним, якщо не єдиним, податком податок на майно і ресурси, позбутися всіляких пільг і субсидій у вигляді подачок від держави, замінивши все це виплатою ренти громадянам України як співвласникам всіх наявних природних ресурсів України у вигляді безумовного базового доходу.

Така державна політика вмить поверне внутрішні міграційні потоки з великих міст у містечка і села, зробивши життя своїх громадян набагато безпечнішим, а Державу і її економіку набагато незалежнішою від критичної інфраструктури.

Але це вже потім, а сьогодні нам, українцям, треба сконцентруватися і якось пережити чергову зиму!

Іван Макар

До теми:

Українізація України як факт і фактор системних змін: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 230 с.

В‘ячеслав Чорновіл як феномен української історії й політики: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 201 с.

Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.

Трансформаційна місія Українського Козацтва: Статті, нотатки — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2021. — 210 с.

Інтелектуальна еліта України як проблема: Статті, нотатки. — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2022. — 729 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.