November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НІКОПОЛЬ ВМИРАЄ​

1 min read

Феросплавний завод піде на метал

Користувач Ексу (Твіттера) з ніком Дід Мітя пише, що місто Нікополь вмирає. Не тому, що під обстрілами поступово перетворюється на Бахмут. Ні. Нікополь вбивають зсередини. Нікопольський феросплавний все. Звільняють практично всіх. Залишають охорону та невеликий персонал.

Дано команду максимально вирізати весь метал на території заводу… Включаючи все обладнання та комунікації піде на метал.

Це смерть міста. Завод — містоутворююче підприємство.
За ним помре торгівля, тому що кров, що тече в жилах торгівлі, —це гроші. Їх не буде.
Поступово це буде місто пенсіонерів, бо роботи для молоді немає…

Чи потрібно говорити, що стануть і ГЗК? Ланцюгова реакція, яка зачепить весь Нікопольський район. Думаю, що це відповідь на арешт Бені.
Гроші максимально виводять з усього, що можна. Сумно і огидно це все, підводить підсумок інформатор…

Нагадаємо, що 2017 року Віктор Пінчук ліквідував Нікопольський трубний завод.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.