November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПУТІН ПІДШТОВХНУВ ХАМАС ДО НАПАДУ НА ІЗРАЇЛЬ​

1 min read

Ну, от знайшовся військовий експерт, полковник запасу британської армії Річард Кемп, який проаналізував матеріали, повʼязані з аґресією ХАМАСу проти Ізраїлю, й переконливо довів, що ця аґресія «покликана відволікати увагу Білого дому від війни в Україні.

Полковник Річард Кемп

«Події, що відбулися на півдні Ізраїлю 7 жовтня, — не раптова атака, здійснена купкою терористів, а щось значно масштабніше. Руки, які підштовхнули вбивць до нападу, перебувають у Москві», — наголошує полковник Кемп у статті, написаній ексклюзивно для ізраїльських ресурсів Ynet та “Вєсі”.

Повністю статтю російською мовою можна тут:

Военный эксперт: Путин подтолкнул ХАМАС к нападению на Израиль

* * *

А тут ще й «передбачення» В. Жириновського нагадують, який свого часу наче в воду дивився, говорячи у телестудії В. Соловйова таке:

«До 2024 року спалахне конфлікт на Близькому Сході і всі просто забудуть, що таке Україна, тому що Іран це вам не КНДР, і не Вʼєтнам, і не Косово. Тут будуть найстрашніші події. Мова йде про третю світову війну».

* * *

Американський кінопродюсер і актор Боб Рейнер цікавиться:

«Чи хтось думає, що Трамп, показуючи Лаврову секретні дані ізраїльської розвідки в Овальному кабінеті, зіграв якусь роль у провалі розвідки, який призвів до жахів, які зараз спостерігаються?»

* * *

Тим часом у Кремлі справді сподіваються, що Захід зменшить допомогу Україні та перенаправить сили на Ізраїль.

«Росія намагатиметься використати напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль для своїх інформаційних операцій, щоб зменшити допомогу для України зі сторони країн Заходу. — пише Ігор Бережанський на сайті ТСН, посилаючись на звіт інституту вивчення війни (ISW).

* * *

В інтернеті гуляє відео, в якому бойовики ХАМАСу обходять убитих ізраїльських вояків і нібито дякують Україні за продаж їм зброї, яку вони використали для нападу на Ізраїль.

Ізраїлеві справді треба порвати з Москвою і підтримувати Україну.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.