November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЯК РЕАКЦІЮ СВІТУ НА ПОДІЇ В ІЗРАЇЛІ БАЧАТЬ В УКРАЇНІ

1 min read

У Єгипті поліцейський на вулиці розстріляв групу ізраїльтян. Вбив двох, одного важко поранив і вбив їх гіда, єгиптянина.

У Німеччині взяли під охорону синагоги та єврейські навчальні заклади, через побоювання атак на євреїв. Аналогічни заходи проводять у великих містах Франції.

На фотці Берлін — там роздачею пахлави на вулицях відмічають напад терористів на Ізраїль.

А у нас шо? А у нас ніхто ніяких нападів і не очікує. Навіть побоювань таких нема. Але антисемітизм тільки в Україні, не забуйвайте.

Антон Швець

У Німеччині посилили охорону ізраїльських та єврейських закладів через небезпеку нападів. Але антисемітизм процвітає в Україні, дивіться, не переплутайте!

А ще німці щороку виділяють сотні мільйонів євро на утримання палестинських автономій.

Сергій Громенко

Арабам можно самовизначатися, створивши 20 держав на площі 14 млн квадратних кілометрів. Євреям не можна 1 державу на площі менше 30 тисяч кв км.

200 млн арабів створили або 6 багатих деспотій, або 15 фейлстейтс. В перших надмірна кількість нафти дозвляє мати золоті унітази не тільки емірам, королям і султанам, а й хліб з маслом всім бедуїнам; в других – 90% жебракує, а решта залежить від диктатора, якій міняється лише в результаті кривавих переворотів.

Натомість Ізраїль — звичайна демократія, схожа на західноєвропейські. І 90% тих же арабів, скоріш за все, жили б в Ізраїлі, а не в своїх “антисіоністських джамахіріях”, якби мали вибір.

Ну, і про мусульманську чи арабську солідарність. Щось я нічого не чув про мільйони біженців із Сирії, Іраку чи Йемену в багатих країнах затоки… Бо їх туди не пускають. Вся солідарність починається і закінчується в соцмережах або на контрольованих мітингах недорозвинутих суспільств із спаленням прапору Ізраїлю.

Тому, благаю, ніхто із нас не переконає один одного. Якщо ви підтримуєте Хамас, Хізбаллу і решту подібного — це про вас розповідає більше, аніж я б хотів знати».

Осман Пашаєв

А після вчорашніх подій в Ізраїлі, до речі, флешбекнуло чимось до болю знайомим — 24.02.2022. Так ще збіглося, що якраз увесь день їздив Київщиною – Федорівка, Димер, Демидів, Гостомель, Буча, Ірпінь, Бородянка. Місця масових убивств і поховань, а паралельно – та сама Буча і така сама Бородянка, тільки в Ізраїлі, з твоїми друзями й однокласниками, з їхніми дітьми і старими тещами, взятими в заручники. Ні, не буває тепер чужого болю. В Ізраїлі вбивають наших друзів і людей нашої цивілізації. Не можу в цій дні, як і завжди, не бути з Ізраїлем і його людьми.

Андрій Бондар

Пишуть, не знаю правда чи ні, але ХАМАС взяв у заручники екс-члена партії «ОПЗЖ» Вадима Рабіновича. Політик виїхав до Ізраїлю незадовго до повномасштабного вторгнення рф.

Роман Давиденко

Массад не проспав. Військова розвідка не проспала. Уряд Ізраілю був своєчасно
проінформований про підготовку терористів. До кого питання?! До друга путіна?!Після перемоги Ізраїлю побачимо. Подивіться на ці красномовні фото. Є питання.

Василь Хара

Від УСІМ:

Якщо В. Рабинович справді в полоні у ХАМАСу, тоді однозначно — терористична операція ХАМАСу проти Ізраїлю спровокована Кремлем і має пряме відношення до війни РФ проти України.

Мета також очевидна: знаючи, як США і ЄС переймаються справами Ізраїлю, Росія сподівається на те, що це знизить рівень підтримки України, і у Москви будуть розвʼязані руки для розширення аґресії як щодо України, так і щодо країн, в яких є мусульманські діаспори взагалі й палестинська діаспора зокрема.

Ізраїлеві зараз переключитися б на підтримку України. Це — напевно єдиний спосіб вистояти у війні, яку йому нині нав’язують, щоб переорієнтувати ЄС та США з підтримки України у її спротиві російській аґресії.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.