November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НАТУЖНО НЕЗЛАМНІ

1 min read

У спічах, відосіках та скоріш за все — у своїх щирих мріях-бажаннях, тимчасовий володар пагорбів влади, відверто бажає тримати Народ України за ідіотів. Якомога довший час. Якомога по-довше робити гучні заяви без жодного натяку на логіку та здоровий глузд. Якомога довше грати словами… яскравими у своїй пустоті.

В безгуздому жонглюванні звуками цей режим напевне посяде визначне місце в історії. Вже посів.

«У цьому місяці ви побачите потужну відповідь …»

Ага. Ще й незламно ідіотський відосік-гундосік з натужною пикою «людини, змученої нарзаном» …

Натужне життя в ілюзіях щодо реального стану справ дійсно потребує не аби якого вміння. Робити вигляд, що ти в курсі подій стає все важче. Але уміння «ловити зал» продовжують ставити у чесноти та переваги. Сумнівна якість. Особливо для політичного діяча на період війни…

Одна сорока на хвості принесла звісточку, що офісні мислителі провели «закриту соціолохію» щодо кількості бажаючих українців піти до війська добровільно. Результат їх розчавив та вразив. За даними соціолухів, що проводили дослідження, кількість добровольців знаходиться на рівні статистичної похибки. Це від 1 до 3%.

Саме цими «реальними цифрами» оперував преЗЕдент перед американськими політиками та чиновниками, під час свого натужного візиту до гнізда демократії. Розказуючи, що треба більше військової техніки, бо українці от-от припинять воювати, бо не буде кому. Дурних поменшало. А «розумні» (чиновники, грантоїди, ахтивісти та решта гармидардянського сусапільства) для війни не придатні.

На жаль, навколо буяє засилля адептів ордену святих Данінга та Крюгера. Це в першу чергу тОркнуло професійні підходи в багатьох галузях науки. Науки про соціальні структури та природу людини, нажаль опинились в числі перших, де Ефект Данінга-Крюгера можна спостерігати без жодних зусиль та інструментів. Соціологія в анекдотах стала нормою з анекдотичними висновками та результатами, що беруться за істину…

Насправді українці не бажають добровільно поповнювати ряди гарматного м’яса. Не бажають ставати під провід відвертих схематозніків з яйцями по 17-ть. Не сприймають тупих та навіжених довбограїв за авторитети…

Цей список можна продовжувати до нескінченості. Бо українці, переважно, знають собі ціну. Ба більше, знають, бачили, ціну усім отим… владарювальникам, «професійним військовим» та випадковим воякам. знають-відчули реальну ціну офіційного “гаранта” та прохфесійних (брехунів) “гарантерів” української державності.

Оті показники мінімальних процентів людей, які не хочуть добровільно йти помирати за вгодованих чиновників, це вирок дИржаві. Це вирок ЗЕ-країні. Це вирок особисто пану преЗЕденту та його режиму.

Правильно треба читати такі «дослідження», а ще краще такі дослідження не робити. Але … натужна незламність у намаганнях зловити зал … не залишає інакшої дороги. Нас чекають неймовірно потужні у своєму нескінченому ідіотизмі заходи з посилення, поглиблення та доведення до відчаю.

Відверто та щиро співчуваю всім нам…

Олександр Новохацький

До теми:

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.