November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АРТІ ҐРІН: ПОГЛЯД НА ВІЙНУ​

1 min read

Арті Ґрін, успішний бізнесмен, який як артилерист-розвідник добровольцем воює на східному фронті, у розмові з американським відеоблоґером Сєрґєєм Любарським аналізує і осмислює досвід бойових дій і ратує за реформування Збройних Сил України.

Про хід і перспективи наступу ЗСУ А. Ґрін розповів Людмилі Немирі на UkrLifeTV.

А. Ґрін висловлює справді цікаві й тверезі думки з приводу того, що відбувається на фронтах і в ЗСУ, вигідно вирізняючись з-поміж інших воєнних експертів і кореспондентів.

Біда і А. Ґріна, і блоґера С. Любарського, і журналістки Л. Немирі в тому, що все ними озвучене без докорів сумління викидається в російський інформаційний простір, завдяки чому обговорюване стає максимально доступним перш за все для російської аудиторії, а потім уже для російськомовного сегмента українського суспільства.

Шкода, що цього не розуміють учасники таких публічних діалоґів, а деякі з цих учасників принципово упереджено ставляться до україномовного середовища. Попри те, що останнє становить більшість.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.