September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УКРАЇНО, СУДІТЬСЯ З ВОРОГАМИ​

1 min read

Думка поляка щодо претензій України до Польщі

Шмигаль каже, що буде позивати Польщу за збіжжя і вимагатиме компенсацію.
Я би хотів запитати про вартість цієї компенсації.
Польща витрачає на війну в Україні (на утримання воєнних мігрантів, лікування солдатів, логістику допомоги, яка надходить з усього світу, віддає і свою воєнну техніку) мільярди доларів.

Польща втрачає через війну (інфляція, санкції) мільярди доларів. Поляки (зокрема на сході) живуть у стресі, бо мабуть знову щось прилетить та вб’є, або Путін зробить так як погрожує Мєдвєдєв і розбомбить Ряшів (Rzeszów) з Перемишлем. Розбомбить автостраду та залізницю.
Україна Польщі Ні за що не платить. Лише вимагає.

А збіжжя? Польща чітко каже. Транзитом ми все пропустимо, допоможемо залізницею та морськими портами. Не погоджуємося, аби це збіжжя трапляло просто на польський ринок, бо наші фермери свого не можуть продати. Це не чесно, пане Шмигаль? Треба суд?

Я переконаний. на сто відсотків, що вартість витрат Польщі на війну Росії з Україною перевищує вартість цієї компенсації. І якщо Польща би призупинила свою підтримку, то те, що Україна отримає в суді, буде копійчинами.

ВАРТО?

Україно! Судіться з ворогами.

Польща Україні нічого не винна. То тільки деяким з вас здається, що Україна нас рятуєте від війни. Нас рятує членство в НАТО і про вторгнення Росії до Польщі ніколи не йшлося.

Чи хтось за Сяном узагалі усвідомлює, що це божевілля ЗЕ-влади?

Пшемислав Ліс-Маркевич

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.