September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

США ВИСТАВЛЯЮТЬ УМОВИ

1 min read

Ну от і все. Кіно завершилося. Сполучені Штати чітко повідомили ЗЕкоманді, що любов завершилася. Тепер буде жорсткий БДСМ, примушення і домінування, при чому ЗЕкоманді це не сподобається категорично.

Будь ласка, цитата:

“США зосереджені на задоволенні потреб України зараз, а також на довгостроковому відновленні та безпеці України…
…Однак для того, щоби отримувати кошти від Сполучених Штатів, тепер будуть певні умови. Це не повинно дивувати нікого в Україні…
…По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима.
А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне”.

Це сказала Пенні Пріцкер — спецпредставник США з питань економічного відновлення України. Так вишукано сказати “Ми вас, скотиняк, тепер ногами гамселити будемо”, сказати могли тільки американці.

Бо якщо слова пані Пріцкер перефразувати простіше, то… та краще я процитую заголовок на “Українській правді”: “Тепер, щоб Україна отримувала кошти, США висуватимуть умови щодо реформ”.

Зрозуміло?

До речі, слова пані Пріцкер мають знайти глибоку підтримку серед українського суспільства. Нещодавнє опитування показало що більше 55% українців згодні з тезою, що військова допомога Україні має надаватися лише за умови ефективної боротьби з корупцією. З цього приводу навіть різко заістерили окремі позеленілі блогери. Мовляв, хіба можна боротися з корупцією, якщо керівництво України під час війни хоче бабла?!

Що сказала пані спецпредставник США? Та лише те, що тепер із ЗЕкомандою будуть працювати так. Хочуть грошей на відновлення, скажімо Мощуна? От вам план які реформи треба провести і в який термін. Приїдуть американці, перевірять, якщо ЗЕкоманда впорається якісно – дадуть. Якщо ні, ЗМІ розкажуть завдяки кому не відновлюють Мощун. Зрозуміло?

А у ЗЕкоманди — катастрофа. У них величезна кількість людей постраждалих від війни. Вони виплати військовим інструкторам затягують досі, бо грошей нема (мені не платять ані копійки). У них копупційні скандали — один за одним.

І ще ВСІ роки перебування на владі до вторгнення, ЗЕкоманда тільки й робила, що ламала реформи проведені за Петра Порошенка, — ті самі, за які Захід Порошенкові аплодував. Тепер доведеться розвертатися назад.

Уявляєте? Доведеться звільняти нафіг чинного директора ДБР, як призначеного незаконно – і проводити конкурс. Доведеться повертати свободу слова, замість мономарафону. Доведеться повертати в єфір телеканали “Прямий”, “П’ятий” і “Еспрессо”. Доведеться…

А там, аби не прийшлося преЗЕденту їхати в генпрокуратуру на допити по справах про багатократне порушення Зеленським Конституції України.

Уявляєте?

А вибір небагатий. Або реформи. Або натовпи українців, які питають: “Що за?!..”

Дмитро Калинчук (Вовнянко)

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.