September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЩО РОБИТЬ АРЕСТОВИЧ У ВАШИНҐТОНІ?

1 min read

Офелія задалася запитанням, «що Толян Шинкарьов разом із Льохою [Арестовичем] роблять у Вашингтоні? Льоха з відомим криптовалютником у Конгресі США. Зрозуміло, що Льоха піариться і шукає дах, але якщо дах крипта, то це Маск, Тіль та інші прихильники “русского міра”. Принаймні, це багато чого пояснює з ним».

«Діаспора Льоху спіймала, — пише далі Офелія: — Тепер зрозумілі всі його закидони про хороших росіян, як і його плани».

Інсайдерська розповідь з Конгресу США та що там шукає Арестович?

Симптоматично, що Олексій Арестович на своїх сторінках у соцмережах нічого не пише про своє перебування в США, але його дружбан Толян через свою пристрасть до марнославства його здав. Звісно, у читача може виникнути запитання, а хто ж такий Толян Шинкарьов, з яким Арестович відвідав і Білий Дім, і Конґрес США.

Анатолія Шинкарьова, який значно старшого за себе Арестовича зверхньо кличе «Льохай», в соцмережах називають «сином відомого українського прокурора».

Він не вилазить із Тік-Току, його можна знайти в Інстаґрамі, в Ютюбі, а ось його профіль у Фейсбуці. Найцікавіше — друг Арестовича має профілі у двох російських соцмережах — «В контактє» та «Однокласнікі»:

Нічого дивного у цьому немає. Крім Києва, Шинкарьов, можливо, є ще й мешканцем… Москви. Ця інформація потребує уточнення…

Отже, Офелія напевно має підстави відносити Шинкарьова до «хороших русскіх», а Арестовича — до проросійських осіб, відтак — і аґентів російського впливу.

До теми:

УСІМ про О. Арестовича

Що відбувалося в Конгресі

ІЛОН МАСК ПРО ЗАСІДАННЯ СЕНАТУ З РЕГУЛЮВАННЯ ШІ

«Насправді це була дуже цивілізована дискусія серед найрозумніших людей у світі.

Я вважаю, що сенатор Шумер за підтримки решти членів Сенату зробив велику послугу людству.

Я думаю, що з цього може вийти щось хороше,

Я думаю, що ця зустріч може увійти в історію, як дуже важливий момент для цивілізації».

* * *

Ілон відповів на запитання CNBC після того, як кілька годин тому залишив Сенатський форум AI Insight Forum у Вашингтоні.

Перед тим, як піти, І. Маск відповідає на запитання: «Чи збирається ШІ вбити нас усіх, містере Маск?»

* * *

Анатолій Шинкарьов, повʼязаний із бізнесом, на сайті mc.today якого можна знайти і його статтю, присвячену крипто валюті, і який займається також проблемами штучного інтелекту. Можливо, останнє й привело Шинкарьова до Вашинґтона, і він прихопив із собою Арестовича.

До теми:

Україна розпочала роботу над правовим регулюванням штучного інтелекту

Україна розробить власну стратегію регулювання штучного інтелекту

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.