September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВОЗНЕСЕННЯ І РОЗНЕСЕННЯ ПОВОРОЗНЮКА

1 min read

Всеукраїнську славу Олександрові Поворознюку зробила Наталія Мосейчук, залучаючи його включеннями у свої ефіри, а потім — у найгарячішу фазу повномасштабного вторгнення Росії в Україну — зробивши перше розлоге інтерв’ю з ним.

«Пан Олександр став зіркою ютюб ща віртуозне володіння міцним слівцем, — пише Н. Мосейчук в описі цього інтервʼю: — Я хочу, щоб ви послухали думки аграрія, а нині командира добровольчого загону. Вони — “сіль землі”. Ненормативну лексику не затирали, вона у пана Олександра фольклорна…»

Наталія Мосейчук уперше показала Олександра Поворознюка у своїй проґрамі «Право на владу» 15 травня 2023 р.

Восени 2022 року під впливом своїх телеглядачів Н. Мосейчук вирішила поїхати до О. Поворозюка на Кіровоградщину…

«Ми вирішили поїхати у Петрове на Кіровоградщину до відомого на всю країну аграрія, який може і словом, і ділом, — пише Н. Мосейчук: — Війна не з київських горбів, а з чорнозему українського, за який ллється зараз кров, — очима правдоруба, бунтаря, мільйонера і селянина Олександра Поворознюка».

Наталія Мосейчук бере інтерв’ю у Олександра Поворознюка. 5 жовтня 2023 р.

* * *

Російськомовний відеоблоґер Дмітрій Ґордон зайнявся справою О. Поворознюка і став тим, хто насмілився показати світові, яким злочинцем насправді є цей чоловік. Ґордон провів велике розслідування особи Поворознюка, його суперечливої діяльності, туманного минулого і скандального сьогодення. Йдеться про судимості, афери, рейдерство, корупційні звʼязки з правоохоронцями, самозахоплення земель, замовних убивствах, захоплення російським шансоном, корупційних звʼязках із владою, а також про телесеріал, на який міністерство культури України виділило 33 мільйони гривень.

У цьому сюжеті йдеться про Поворознюкові судимості, афери, рейдерство, корупційні звʼязки з правоохоронцями, самозахоплення земель, замовні убивства, захоплення російським шансоном, корупційних звʼязках із владою, а також про телесеріал, на який міністерство культури України виділило 33 мільйони гривень. 26 липня 2023 р.

У цьому відео мова йде про те, як Поворознюк пропонував односельцеві гроші за брехливі свідчення, про викрадену кримінальну справу та погрози свідкам. 2 серпня 2023 р.

Інтервʼю з учителькою Вікторією Узловою, жертвою Плворлзнюка. 9 серпня 2023 р.

Інтервʼю з фермером Юрієм Ткачем, в якого Поворознюк стріляв шість разів. 16 серпня 2023 р.

Тут Д. Ґордон розповідає про початок розслідування ДБР за фактами стрілянини Поворознюка по людях, про нові прослуховування Поворознюка, відеозаписи з його дня народження, про ставлення до ЗСУ, про підкупижертв, а також спроби оббрехати Ґордона й Зеленського. 24 серпня 2023 р.

Д. Ґордон про своє розслідування про Поворознюка у відеодіалозі з Василем Головановим. 30 серпня 2023 р.

В одному із відео Д. Ґордона у звʼязку із Поворознюком згадується село Богданівка, яке знаходиться неподалік від залізничної станції Знамʼянка.

При цій нагоді варто зауважити, що після знищення Запорозького козацтва за наказом Катерини ІІ саме в ці місця російський царат висилав на поселення засуджених кримінальних злочинців. Тому нічого дивного немає в тому, що саме в тих краях Поворознюкові вдалося створити своє злочинне угрупування,

* * *

Цікаво також, що Юрій Горбунов замислив створити про Поворознюка багатосерійний відеофільм, і вже колишній міністр культури України Олександр Ткаченко розглядав питання про виділення коштів на цей фільм у суму 33 мільйонів гривень.

Це, власне, і було одним із тих фактів, які спричинилися до відставки Ткаченка з посади міністра культури. Не відбудеться й серіал,

Будемо сподіватися, що й сам Поворознюк невдовзі опиниться за ґратами.


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.