September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«БЛУМБЕРҐ» — «УКРІНФОРМУ»

1 min read

Укрінформ повторює цитату з “Bloomberg”: «Необхідно продовжувати озброювати націю Президента Зеленського…» Ці дивні слова використали в інтерв’ю нашому агентству авторитетні фахівці Володимир Горбулін та Валентин Бадрак.

Які б труднощі перекладу не спіткали авторів, єдина припустима форма передачі такої думки — це “озброювати Зеленського”. Президент і сам не заперечуватиме. З його “ініціативи” вже багато чого сотворено.

Нині зустрінеш дива, де не сподіваєшся. Зокрема, часто пишуть, нібито “війна згуртовує націю”, і, як приклад, називають імена людей різного етнічного походження. Подібні твердження викривають осіб, які хочуть розмити і зруйнувати поняття “нація”, або вказують на захоплення неофітом модною філософією глобалізму, що, фактично, продовжує ідеї інтернаціоналізму.

Сьогодні надзавдання перелицьованих колонізаторів — знищити не лише носіїв рідної мови, традицій — культури загалом, але й спотворити поняття “нація”.

Першим, хто обуриться словосполученням “нація Зеленського”, буде сам Володимир Олександрович. Якщо почує. Бо в іудаїзмі не існує такого поняття.

Євреї об’єднанні Мойсеєвими заповідями. Якщо спрощено. Не має значення, якою мовою спілкується єврей. Важливо, щоб його світогляд відповідав настановам Тори і Талмуду.

Юдаїзм, очевидно, найдавніша з сучасних релігій. Раптом, Зеленський — атеїст, агностик, то після обрання Президентом, він випадково зустрівся, насамперед, з рабинами — кришнаїти запізнилися.

“Денаціоналізація”, проголошена головним завданням путінської “спецоперації”, знаходить помічників не лише в Українському інституті майбутнього.

Щодня ми бачимо інформаційно-психологічні операції, спрямовані проти українців як нації. У цьому конкретному прикладі з агентством “Блумберг” я не бачу умислу, однак відслідковую інерцію совкового й імперського мислення.

У Зеленського немає “нації” його імені. І не буде. Тому нізвідки взятися і “народові Зеленського”. Ясно, що й Горбулін із Бадраком ні при чому.

Віктор Тютюн


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.