September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ІЗ СПОСТЕРЕЖЕНЬ ЗА ЗМІНАМИ В ЕНҐЕЛЬСІ

1 min read

З моменту останнього підрахунку авіації на аеродромі “Енгельс” Саратовської області, вже пройшов деякий час і там відбулись значні зміни.

Станом на сьогодні 28.08.2023 року на аеродромі базується:
— 7 ТУ-95МС (-1 борт з минулого разу)
— 4 ТУ-160 (+1 борт)
— 1 ІЛ-76
— 1 МіГ-31БМ

З цікавого можна відмітити наступне:

По-перше, якщо порівнювати з тижневою давністю, біля літака ІЛ-76 зникли контейнери для перевезення ракет, натомість ці контейнери з’явились біля бортів ТУ-95МС, тому можна зробити висновок, що борти активно споряджаються ракетами або рф робить запас ракет на даному аеродромі.

По-друге, біля 4 з 7 бортів, лежать ці самі контейнери, при чому варто відмітити і те, що кількість контейнерів для ракет активно збільшується, а отже — мови про 8 ракет на даному аеродромі бути не може. Ми нарахували більше 50 контейнерів на цьому аеродромі — це потенційний запас ракет.

По-третє, щоденно на цей аеродром прилітає 2–3 борти транспортної авіації ІЛ-76 і з того, що вантаж на місці стоянки ІЛ-76 не затримується, можна констатувати, що привозять вони саме ракети.

По-четверте, розміщення АБСОЛЮТНО УСІХ бортів на цьому аеродромі змінилося, у порівнянні з 24.08. Крім цього, прилетів додатковий борт Ту-160, тому можна зробити висновок, що борти з даного аеродрому активно проводять тренування.

Ну, і п’яте, з огляду на все сказане вище, ми припускаємо, що цей аеродром буде активно використовуватись для атак по території України восени.

Юхим Каплан


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.