З БІЛЬШІСТЮ ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ
1 min read
Чи народ несе відповідальність за те, що зараз в Україні страшна війна
Бачу з дискусій на моєму ФБ, що багато хто так і не розуміє моїх постів. Спроба пояснити №2. Питання просте: чи несе відповідальність маса (більшість населення) за те, що зараз в Україні страшна війна?
Якщо вважати, що від влади залежить безпека країни, а народ вибирав кого попало, то за гречку, то для приколу. щоби паржать, то піддавшись примітивним зомботехнологіям, надивившись серіалів, – то так, несе.
Логіка така: вибрала би маса у владу не комуняк, які віддали рашці ядерну зброю, розмістили росфлот в Криму тощо, не зеків, не вату, не телевізійних клоунів, а відповідальних за долю свого народу людей, що три десятиліття озброювали би країну до зубів, західною зброєю, створювали могутню армію, – ворог нe наважився би нападати. Або, напавши, отримав би відразу по зубам.
Багатьом незрозуміло, нащо говорити про відповідальність “народу”, який тепер страждає від свого вибору. Адже це минуле, не вернеш.
Ба ні, це майбутнє: народ, який усіх на світі винуватить, крім себе, знову наступить на ті самі граблі (на носі вибори) – і тоді Україні кінець. Бо ще одного комуняку, зека, шоумена Україна не переживе.
У народу (у кожного) має утворитися зв язок між вибором влади і ракетами на голову. Не того вибрав – маю ракети на голову. Треба було ТОГО вибрати. Поставитися СЕРЙОЗНО до вибору. Піти на виборчу дільницю і проголосувати як мінімум за таких, які озброїли би країну до зубів, і я. моя сім я не страждали би, зараз був би мир!
На жаль, активно ця сама собою зрозуміла логіка не доноситься до мас. Недостатньо, щоби пару десятків процентів виборців ставилися відповідально до вибору. Все вирішить більшість.
З цією більшістю треба працювати… Пробуджуючи свідомість.
До теми:
ЩЕ РАЗ ПРО ІСТОРИЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НАРОДУ – Др. Володимир Іваненко
* * *
Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.
Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.
Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.
Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!