September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«СУПЕРПРОРИВ» УКРАЇНСЬКОЇ ФОРМУЛИ МИРУ

1 min read

Леся Поруцька-Сакович зробила підбірку оприлюднених у соцмережах текстів, присвячених самміту щодо українськов формули миру в Саудівській Аравії. «Китай підтвердив участь у саміті щодо української формули миру в Саудівській Аравії. Кулеба назвав цей крок суперпроривом», — посилається вона на повідомлення ЗМІ.

Ось ця підбірка:

tZE inform: Для ідіота, який сидить у МЗС.
Участь Китаю це не “суперпрорив”. Це вирок.

Taras Chornovil: 9-10 вересня на саміті G-20 у Нью-Делі за Україну й українців вирішуватимуть наше майбутнє. І дуже схоже, що на цю подію наша, прости Господи, влада виношує явно не західні сценарії. Для цього вже була нарада в Копенгаґені, куди саме Єрмак скликав політичних радників так званого “ґлобального півдня” й наших західних союзників, щоби представити союзникам позицію отого “півдня”. Копенгаґен реально вистрелив, але холостим. На раші не сприйняли. У ці вихідні буде Джидда в Саудії — рімейк того самого блокбастеру. Але “ґлобальний південь” для явної переваги додатково представить значно важча артилерія — додаються Китай та Індія.
От просто нагадаю. Усе це за ініціятивою українського завгоспа. І ці країни, яким створюють таку перевагу в Саудії, є прихильниками, в різних формах, ідеї “мир за території” за “корейським сценарієм”. І ще: все це зараз відбувається для підготовки розгляду цього плану (планів) у Індії. Такий собі ланцюжок…

Oleh Leusenko:
ЗЕбанді вигідна війна. Перемога України — це їхній кінець. Тому ОПа єрмака робитиме все можливе для затягування війни.
Я більше ніж впевнений, що сешн в Аравії – чергова спроба єрмака протягнути “перемовини” із його кураторами.
Якби саудіти були на нашому боці, вони ввели б санкції проти рф і збільшили б нафтовидобуток.
Недаремно єрмак їздив із Буратіном до СА.
У серпні ОПа спробує підв’язати Копенгаґенський договірняк.
Козир напівтаємно мотався до Угорщини не просто так.
І нехай вас не бентежить відсутність на саміті рф.
Так задумано в кремлі, щоб не викликати зайвої недовіри до Саудівсько-Троянського коня.
Але, які б “мирні” капітуляції не просувала аґентура, без повної деокупації України і репарацій договірняк не вийде.
А з цими пунктами на “мир” не піде путін, бо для нього звільнення Криму і Донбасу прирівнюється до смерти.

Оглядач:
Саудівська Аравія, формула миру від офісу президента, перемовини зі США на предмет ґарантій.
За всім цим стоять напрацювання єрмаковського Kyiv Security Compact під загальним лейтмотивом «альтернатива НАТО». Активізовується т.зв. формула миру від України – минулорічний документ, сирий тоді й ніякий зараз.
За рік часу він уже не відповідає дійсному стану справ навколо ЗАЕС, бо ставити питання про передачу станції Україні – це вихолощена декляративність.
Так само порожньою є пропозиція зробити зернову угоду безстроковою й додати ще два порти. З огляду на чорноморську війну, такі пропозиції – до одного місця.
Нам не потрібен просто мир. Нам потрібен сталий мир.
З якими би геополітичними тупиками не носився офіс президента; які би «треті-десяті-п’ятсоті» формати вони не шукали яко тимчасові, є аксіома: сталий мир – це повноправне членство в НАТО і ЕС.
Майбутня аґресія росії проти члена НАТО і ЕС – із розряду фантазмів. Усі треті варіянти – безумовно, мирні тією чи иншою мірою. Але жоден третій варіянт не ґарантує сталого миру.

Taras Chornovil:
Ще недавно посміювалися з моїх попереджень щодо важливости події, яка відбулася з ініціятиви завгоспа Єрмака в Копенгаґені. Мовляв, Чорновіл завжди щось довигадує й драматизує (ага, 24 лютого ще не переконалися?). То зараз маємо не просто рімейк, а й продовження у Джидді (Саудівська Аравія). Не в Рамштайні, Брюсселі чи Вашинґтоні укрсучвлада тепер організовує наради стосовно майбутнього України, а на нарадах із “ґлобальним півднем”, за яким стоїть Китай. У мене був на ютюб окремий запис “З Копенгаґена з безчестям”. Там, у Копенгаґені, не вдалося запобігти численним витокам (у Саудії з цим усе значно простіше), зокрема, що фактичний керівник країни Єрмак планував серйозні мирні переговори на липень — до них готувалися і в москві. Але путін не погодився на умови копенгаґенського компромісу, він усе ще вірить у свою перемогу, тому на необхідні поступки не пішов. Тож, Копенгаґен вистрілив, але холостим.
Зараз Аль-Мамляка аль-Арабія ас-Саудія погодилася прийняти наступний саміт політичних радників для обговорення перспектив закінчення війни (не перемоги) в Україні. Про це сповістила The Wall Street Journal. Зустріч пройде в серпні. І за даними видання там розраховують, що вдасться вийти на стійке перемир’я й серйозні переговори до кінця цього року. Про те, що це формула “Мир за території”, вголос не кажуть, але які ще варіанти в рамках китайського та африканського планів? У зустрічі мають узяти 30 країн. Звісно, без рф, оскільки це, фактично, напрацювання “компромісної” позиції влади Єрмака-Зеленського, яку мають погодити на “ґлобальному півдні” та знову їхати з нею до пуйла та його оточення.
У зустрічі беруть участь не лише африканці, араби, ПАР, Індонезія, Єгипет, Мексика, Чилі, Замбія, але й ряд наших союзників із ЕС та Британії (участь Саллівана, якщо й буде, то, як у Копенгґені, символічне ввімкнення онлайн). Але вони, як і в Копенгаґені, більше спостерігачі. Єрмак ще на попередньому раунді представляв це зібрання як “презентацію нашим західним союзникам позиції глобального півдня”, яка, судячи з повідомлень, цілком задовольняє укрсучвладу.
Тепер долю України вже вирішуватимуть у Джидді. А ви кажете — ЄС, НАТО… Забули.

Білий Дім не очікує «відчутних результатів» від майбутніх переговорів про мирний план щодо України, організованих Саудівською Аравією, а радше продовження дискусії щодо формули миру Володимира Зеленського. Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого Дому Джон Кербі.

До теми:

Переговори щодо України в Саудівській Аравії не призведуть до мирної угоди — Білий дім

РФ и Китай впервые пошли на беспрецедентный военный шаг против США — The Wall Street Journal —| Диалог.UA

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.