September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ — ПОМИЛКА!

1 min read

Сьогодні 33-тя річниця Декларації про державний суверенітет України

Сьогодні 33-тя річниця Декларації про державний суверенітет України.

За ці 33 роки різного роду виродки як з числа «нашої» влади, так й з поза меж держави методично знищували та продавали наш суверенітет… і нажаль наразі продовжують це робити зараз в часі війни.

Продажні політики, олігархи, корумповані чиновники які методично вбивали і продовжують вбивати нашу державність та суверенітет, це наслідки мутуючого совка закладеного в цій Декларації.

Вважаю ухвалення Декларації про державний суверенітет України помилкою!

Натомість мала б бути тоді ухвалена Декларації, а згодом Акт про відновлення української державності і правонаступництво від УНР, а не УССР!!!

Ми пішли шляхом тяглості совка, от і маємо страшні наслідки… а мали йти шляхом Латвії, Литви, Естонії і мали б інший результат й уникнули б війни…

Ігор Мосійчук

Від УСІМ:

Тяглість від УНР улітку 1990 року не визнавали як комуністи (група «239»), так і націонал-демократи/рухівці («Народна рада»). Аргументом останніх було: «Не на часі». І тому не було й немає ради.

Стаття Володимира Іваненка «СУВЕРЕННА УКРАЇНА: ДОСВІД І ПЕРСПЕКТИВИ», написана на тридцятиріччя ухвалення Декларації про державний суверенітет України, пояснює, чому не сталося так, як хочеться тепер І. Мосійчукові та його однодумцям.

Ця стаття — найсерйозніше з усього, що було написано про цей документ.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.