September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ДІМ УКРАЇНИ» ДАВ ТРІЩИНУ?

1 min read

Конфлікт інтересів посла України в США спричинився до невдоволення у діаспорі

Як нам стало відомо, український американець, бізнесмен і меценат Юрій Чопівський висловлює розчаровання чи занепокоєння бізнесовою діяльністю родини О. Маркарової, пов‘язаною із Домом України (Ukraine House) у Вашинґтоні.

Як відомо, О. Маркарова, заступивши на посаду посла два з половиною роки тому, поставила своїм пріоритетом створення «Українського дому» у Вашинґтоні. Ми про це писали:

Ю. Чопівський був тоді одним із перших, хто відгукнувся на ініціативу О. Маркарової. Нам не відомо, чи він підтримав «Дім України» фінансово, але достеменно відомо, що як ріелтор Чопівський-молодший зайнявся пошуком особняка в центральній частині міста і оформляв договір оренди.

Від самого початку родина Чопівських регулярно відвідувала заходи у «Домі України, про що свідчать численні фотоґрафії, на яких Ю. Чопівський зображений на передньому плані або в центрі різних груп людей.

Ще під час відкриття «Дому України» у нас були запитання до пана Чопівського, але він не відповів на них.

На жаль, так само сталося й цього разу. Ю. Чопівський не відповів на наше прохання прокоментувати інформацію про його незадоволення тим, що «Дім України» функціонує як приватний бізнес родини Волинця і Маркарової.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.