June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КОРУПЦІЯ, ДО ЯКОЇ РУКИ НАБУ ЩЕ НЕ ДІЙШЛИ

1 min read

Закулісся поїздки Зеленського в Італію

Зеленського в Італію тягне бажання припинити війну. Юридичну. І Україна тут ні до чого.

Йдеться про розподіл майна цікавої фірми San Tommaso SRL — це одна з двох фірм, зареєстрованих на подружжя Зеленських як спільна власність, що складається з позабанківських матеріяльних активів. Саме на цю фірму оформлено віллу Зеленських вартістю 4 мільйони евро за адресою Forte-Dei-Marmi (LU), Via M. Civitali, 104 P. S1-T-1.

Історія правової колізії між Зеленским та Зеленською щодо цієї вілли — у повідомленнях від 25.09.2021 і від 02.07.2020 р., 09.07.2020 р. та 18.08.2020 р. У Вовиному світі вже не залишилося нічого, чого ми би не висвітлили.

Як відомо, минулого року Зеленські, які не пожертвували ані гривні на допомогу ЗСУ, здавали свою віллу в Форте-дей-Мармі за 50 тисяч евро на місяць подружжю громадян рф.

Це притім, що з початку повномасштабного вторгнення росії Зеленський виступав із закликами не приймати російських туристів в Італії і блокувати їхні яхти та предмети розкоші.

Італійські ЗМІ широко висвітлювали цей скандальний і ганебний факт, і розголос дуже неґативно вплинув на підтримку італіцями ідеї військової допомоги Україні.

Леся Поруцька-Сакович

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.