June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДЕРЖАВА ЯК СЕРВІС. КВЕСТ НА МИЛИЦЯХ

1 min read

Держава як сервіс, казали вони. Диджіталізація, казали вони. Ризик-орієнтовані процеси, казали вони. А насправді штучно придумані тупі правила, що не мають жодного значення, за які можна штрафувати. Вчитайтеся. Яких вам ще реформ не вистачає?

Валерій Пекар

* * *

В Державній податковій службі розказали про 5 найбільших помилок при подані податкової звітності.

1. Невірно зазначено дату подання звіту (абз. 9 п. 48.3 ст. 48 Кодексу).

2. Зазначають прізвище, ім’я, по батькові посадових осіб повністю. Потрібно зазначати ініціали, прізвище посадових осіб платника податків (абз. 11 п. 48.3 ст. 48 Кодексу).

3. Невірно зазначають найменування контролюючого органу, до якого подається звітність (абз. 8 п. 48.3 ст. 48 Кодексу).

4. Зазначають скорочене найменування платника податків. Натомість згідно з абз. 4 п. 48.3 ст. 48 Кодексу потрібно зазначати повне найменування.

5. Не відображають інформацію про додатки, що додаються до декларації та які є її невід’ємною частиною (абз. 10 п. 48.3 ст. 48 Кодексу).

Слід пам’ятати, наголошують податківці, що в разі якщо платник податку у податковій декларації не заповнив хоча б один із обов’язкових реквізитів, то така декларація не вважається податковою, крім випадків, встановлених пунктом 46.4 статті 46 (пункт 48.7 статті 48 Кодексу).

Тобто, розумієте, частіше за все штрафи прилітають за такі порушення! Тобто, створили хуліард нікому непотрібних пунктів, які повинні взагалі автоматично підтягуватися за ідентифікаційним кодом, і на виході тупо проходиш через касу. Сервісна служба, яку ми заслужили.

Леся Зототарьова

* * *

Продовжуємо писати про армійську бюрократію, яка деморалізує бійців і яка потребує реформування. Цього разу йдеться про ВЛК. Як це можливо, щоб людина на милицях мусила 21 день стояти в черзі до лікаря за довідкою:

Квест на милицях. Як поранені бійці ЗСУ проходять військово-лікарську комісію, а волонтери намагаються реформувати систему

Роман Кульчинський

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.