June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СИЛА ФБ І ХВИЛЯ “ОКЕАНУ…”

1 min read

Минули 18 годин після публікації допису про афішу гастрольного туру “Океану Ельзи” на сайті Event Cartel. Він привозить до Північної Америки також і російських артистів, які підтримують війну в Україні.

До мене звернулася Вікторія Хоменко, менеджер гурту. Ось її повідомлення: “Картель не є організатором туру Океану Ельзи і взагалі не має стосунку до наших концертів, не продає квитки тощо. Організатор — ізраїльська агенція. Зараз з організатором з’ясовуємо, чому на цьому сайті розміщена інформація”.

Станом на зараз – 6.29 EST, США – з сайту “картеля” зникла афіша “Океану Ельзи”, яку там можна було бачити ще вчора.

Повідомлення про концерти Джамали, як і раніше, залишилися на згаданій сторінці.

Українським артистам, які до США збираються: товариство, цікавтеся місцевими концертними агенціями і тим, як можуть використати ваші репутації для власної реклами!

Event cartel, який привозить рашистів Нонну Грішаєву і дует “кролики”, як з’ясувалося, може використати і вище описану “рекламну технологію”.

Людмила Пустельник

Від УСІМ:

Ми також звернули увагу на тих, хто влаштовує гастролі та тури українських артистів і літераторів (див. наші публікації про «Ліґу смєха», «Кварталу», С. Жадана та ін.) і продає квитки на концерти і зустрічі з ними.

Нас не дивують ці контори, чиїми вони не були б: ізраїльськими чи американськими. Вони заробляють собі гроші у спосіб, який вважають можливим і вигідним. Цілком можливо, що вони не замислюються про ту шкоду, якої вони завдають Україні й українській культурі. Особливо — за нинішніх умов.

Нас дивує нерозбірливість українських культурних діячів, які готові лягти під будь-кого, або показатися на зарубіжних сценах, не думаючи про те, що і організатори гастролей/турів, і збувачі квитків повезуть їх не в ті місця, де варто було б виступити, і приведуть на їхні концерти/виступи не тих людей, які прагнуть прилучитися до українського мистецтва, до українського слова.

Втім, прискіпливий аналітик знайде пояснення цій нерозбірливості. Придивіться уважніше до самих гастролерів — до того ж «Кварталу», до «Ліґи смєха» та, зрештою, й до того ж С. Вакарчука. Україноцентризм там і не ночував. А от баблоцентризм…

Отже, про яке усвідомлення своєї культурної місії у часі війни можна говорити? Це ж вам не Українська капела під орудою Олександра Кошиця (названі вище суб‘єкти, мабуть, і не чули про це історичне світове турне).

…Нерозбірливість українців — хвороба, на яку слабують представники й інших царин діяльності. Як в Україні, так і в українському зарубіжжі. Особливо слабують на цю недугу люди, схильні до марнославства й піару.

До теми:

АМЕРИКАНСЬКИЙ СЛІД У ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ АМБІЦІЯХ ВАКАРЧУКА – Dr. Volodymyr Ivanenko | Др. Володимир Іваненко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.