June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НА ЗАКАРПАТТІ ЗҐВАЛТУВАЛИ ДІВЧИНУ…​

1 min read

Ніхто не стала на її бік

Зґвалтування 14 річної дівчини на Закарпатті і так зване «рішення» суду — це вирок всій правопохоронній системі в Україні.

Питання комплексне, адже в самому процесі перед винесенням вироку були задіяні всі ключові інстанції. І жодна з цих інстанцій де-факто не стала на захист дівчинки, яку троє виродків ґвалтували і знімали це на відео.

Ще раз: жодна інстанція не спрацювала.

Не спрацював суд, бо це не суд. Це нікчемне кривосуддя.
Не спрацювала прокуратура, прокурори ж погодились з таким рішенням? Так?
Не спрацювала сільська рада, бо бачте там працювала мамашка одного з ґвалтівників.
Не спрацювала школа, бо директор давав «чудові рекомендаціі» трьом садистам.

І от тепер питання: а хто ж спрацював? А ніхто. Черговий раз НІХТО.

Спрацювало пост-фактум громадянське суспільство. Як завжди. Це навіть «до ворожки не ходи», бо у нас у 90% випадків саме громадянське суспільство пост-фактум розгрібає все те лайно що влаштовують органи влади чи «кривосуддя».

І проблема не в одному випадку. Це проблема загальна. Поїдьте в будь яке містечко/село/селище. І ви побачите кращу чи грішу картину. Але коли хтось має мінімальну владу, а інша сторона не має грошей/влади — то вона є беззахисною.

А тепер уявіть, якби не було резонансу. Не дізнались журналісти. Не написали б ЗМІ.
Що було б?
Три виродка отримали б карт-бланш на злочини. А з ними і все оточення.

Проблема в наскрізь прогнившій системі. Корупція далі зжерає країну. Безкарність кудись поділась? Ні.

Що мало б зараз статись?
Як мінімум звільнення всіх хто брав участь у цьому «процесі» та закривав очі на злочини. Судді, працівники сільради, школа, прокурори і так далі. Кожен з них має поснести відповідальність. КОЖЕН.

А загалом, сумно і страшно.
Поки в країні війна на виживання нації — в тилу далі повний бєспрєдєл…
Без болісних, важких, і кардинальних реформ всієї системи толку не буде, а ми ходитимемо по колу одних і тих самих подій.

Андрій Смолій

* * *

І тут навіть я офігів. На Закарпатті троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчину та отримали лише по 2 роки умовного терміну. Суд визнав їхню провину у скоєному злочині. Самі злочинці визнали свою провину. Після цього суддя Воловецького райсуду Оксана Софілканич потужно присудила хлопцям по 5 років позбавлення волі, але звільнила від покарання, призначивши всім трьом випробувальний термін на два роки. А також ґвалтівників зобов’язали виплатити потерпілій по 60 тисяч гривень, а також покрити процесуальні витрати у розмірі понад 25 тисяч для кожного.

Я правильно розумію, що якщо три бомжі зґвалтують суддю Оксану Софілканич, яка прийняла таке рішення, то їм світить такий самий вирок? Виходить, що тепер за 60 000 гривень із носа можна ґвалтувати суддів? Чи це інше? Закарпаття, у вас там суддя охреніла?

PS. Думаю, що ґвалтівник Іванісів, якого партія “Слуга народу” зробила народним депутатом ВР від своєї політсили, зараз у шоці. Йому довелося кілька років відсидіти за таке. І він став нардепом. Ґвалтівники ж уникли відсидки. Тож один із них може стати президентом.

Борислав Береза

До теми:

Згвалтування на Закарпатті – Google Search

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.