September 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІД ОРҐКОМІТЕТУ РУХУ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА

1 min read

Орґанізаційний Комітет Руху Світового Українства ухвалив рішення про створення спеціальної групи для накопичення бази даних і розслідування фактів бездіяльності або свідомого шкідництва політиків і урядовців України, що спричинилося до великих втрат військових і цивільного населення під час широкомасштабного вторгнення Росії в Україну.

Це — тема, яка активно обговорюється в ЗМІ та соцмережах і яка з ряду причин не буде предметом уваги правоохоронних орґанів України і міжнародної юстиції, але в майбутньому обов‘язково буде актуалізована.

До участі в роботі групи запрошуються правники, військові експерти, журналісти-розслідувачі з України та діаспори.

Орґкомітет РСУ шукає двох досвідчених осіб, які погодилися б очолити групу — одна особа в Україні і друга особа в діаспорі.

Оргкомітет РСУ призначив координатора групи. З міркувань безпеки ця особа працюватиме під позивним «Координатор». Завданням координатора є налагодження комунікацій в межах групи та первісне накопичення інформації майбутньої бази даних.

Зв‘язок з «Координатором» здійснюватиметься через контактне вікно сайту та електронну пошту УСІМ, через чат Ukrainian Washington і канал Руху Світового Українства у Телеґрамі, а також через профіль РСУ|UWM у Твіттері.

Орґанізаційний Комітет Руху Світового Українства

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.