December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ПРОТИТАНКОВЕ» МИНУЛЕ ОЛАФА ШОЛЬЦА

1 min read

Ще дивуєтеся, чому Рамштайн вже вкотре завершився для нас без німецьких чи американських танків?

В цьому контексті незайве нагадати, що замолоду Олаф Шольц грався у світову революцію, був переконаним соціалістом. Тоді його щільно «вела» східнонімецька «штазі», тамтешній кгб. Син шефа «штазі» Маркуса Вольфа (псевдо в кгб «Міша») Франц Вольф сьогодні працює… гібралтарським менеджером мережі компаній російського олігарха Міхаїла Фрідмана!Одного із господарів підсанкційного «Альфа-банку», вихідця з України й «гаманця» путіна. Бо тісний світ спецслужбістів-комуністів, поєднаних також і бізнесовими інтересами.

B свій дрезденський період тоді лише капітан кгб путін був одним з кураторів терористичної групи «фракція червоної армії». Радикальних лівих, які здійснювали теракти на території ФРН. Про це в своїй книзі «Люди Путіна: як кгб повернув росію, а потім зайнявся Заходом» розповідає британська журналістка Кетрін Белтон.

Зате без жодних книг відомо про більшовицьке минуле канцлера Олафа Шольца, членів його кабінету, а також одного з попередників, Герxарда Шредера. В бутність студентом-марксистом Олаф їздив до НДР, зустрічався з тамтешнім генсеком політбюро Егоном Кренцем. Саме в ті часи, коли “вова-окурок” і “блєдная моль” — прізвиська путіна — трудився директором Дому німецько-радянської дружби в Дрездені. А далі був справжній детектив, із самогубством генерала “штазі”, шпигунсько-корупційний, тягнеться й досі.

Повний текст публікації тут: «”Протитанкове” минуле Олафа Шольца».

Людмила Пустельник

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.