February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НА РОСІЇ ПОМІТИЛИ ЗМІНИ В РИТОРИЦІ АРЕСТОВИЧА

1 min read

Попри свою скандальну відставку, Олексій Арестович залишається в центрі уваги ЗМІ й соцмереж, на відміну від раніше скандально увільнених навіть поважніших персон із вищого ешелона нинішньої влади в Україні.

Ми вже багато приділили уваги постаті О. Арестовича. Можна було б цю тему вже й закрити. Але дискусії навколо цієї постаті тривають. Його однодумці й прихильники, захищаючи Арестовича, враждують на два фактори: «хейт і заздрість». Інакше, кажучи, Аристовичеві перемивають кістки тому, що в нього багато ненависників і тому, що йому заздрять. Якщо вам така версія цікава, послухайте відеоблоґи Юрія Романенка з Украінского інстітута будущєго (див., напр., «Кокони нєнавісті: хейт Арєстовіча», а також «Арєстовіч унічтожєн».).

Мало хто навіть з-поміж критиків Арестовича звертає увагу на антиукраїнську суть Арестовича як явища, про що ми писали не раз. І ось на цю антиукраїнську природу нашого героя звереули увагу навіть відкриті вороги України, бо цього вже не можна не помітити.

Йдеться про різку зміну риторики Арестовича після його увільнення від обов‘язків речника Офісу Президента України. Арестович, як і належиться флюґерові, зреагував на зміну напряму вітру й «почав пророчити поразку Києва», спрямувавши свій хейт, сиріч ненависть, на Україну, якій допіру служив вірою і правдою, бо ж «давав присягу».

Не в наших правилах перепубліковувати матеріали з російських ЗМІ, але цей текст «Комсомольской правди в РФ» (до речі, а чи жива ще «Комсомольская правда в Украінє»?) заслуговує того, щоб бути перекладеним і оприлюдненим. Цією публікацією «Комсомольская правда» практично підтверджує, Арестович був і залишається аґентом впливу «русского міра».

«Ми програємо, Україна може зникнути»: звільнений радник Зеленського розкрив усю правду

Після своєї відставки він почав пророкувати поразку Києва. Чи надовго?

Відомий, тепер уже колишній, позаштатний пропагандист Офісу президента України Олексій “Люся” Арестович тепер ще й якоюсь мірою став “листоношею Печкіним”. Той, пам’ятається, в мультику, міркував: “Це я чому раніше злий був? Тому що в мене велосипеда не було. А тепер я одразу добрішати почну”.

Обіцянки добрішати Арестович не дав, як і обіцянки більше не брехати, але зміни очевидні. Це раніше він чому брехав відчайдушно? Бо посада вимагала. А тепер посади нема. І Олексій почав намагатись говорити правду. Подекуди навіть дуже гірку правду.

Де тепер обіцянки розібратися з москалями і перемогти Росію в найближчі 2-3 тижні, на крайній край, за 2-3 місяці? В минулому. А зараз прогнози Арестович видають з точністю до навпаки.

— Я вже неофіційна особа, можу говорити, що хочу. Якщо всі думають, що ми гарантовано виграємо війну, то несхоже. З 14 числа вже перестало бути на це дуже схоже. Як ви думаєте, оцінка від Дуди, президента Польщі, і не тільки він сказав про вирішальні місяці, що взагалі невідомо, чи виживе Україна, чи вона просто так була сказана, чи він на основі якоїсь інформації це говорить? — “раптом” прозрів “Люсьєн”, який не втратив шансу підкреслити свій новий статус і покрасуватися ним перед публікою. — Ми змарнували не лише військовий шанс за цей час – втратили час, росіяни знайшли спосіб, розпочавши мобілізацію, відновити ситуацію на фронті і навіть створити зараз певну перевагу за деякими місцями. Не тільки тому, що Захід не дав нам зброю – ми втратили суспільний шанс внутрішньополітичний та державний.

— А коли ти упускаєш шанси — ти не граєш, тебе починають грати, ти не встигаєш за ходами і в тебе фрустрація починає виникати, ти починаєш просаджуватися психологічно і виходити на нижні чакри, — не обійшовся без звичайного для нього наведення “туману” езотерикою Арестович. Але висновок зробив дуже несподіваний для всіх, хто його ще недавно дивився і слухав, розвішавши локшину на вуха. — Тому перш, ніж гігікати над поганими росіянами та радіти, що ми непереможні, нагадую – ми непереможні лише доти, доки ми не почали гризтися один з одним. Коли ми почали гризтися один з одним – ми дуже переможні і в найкоротший термін, і несподівано для себе. Схоже, за звичкою він хотів позначити ті самі часові рамки, що й раніше — 2-3 тижні або 2-3 місяці — але в останній момент зумів утриматися.

Торкнулося його прозріння і того, що відбувається на самій Україні.

— Вам не здається, що ми в історії, яку вже крутимо не ми? Ось вибили Арестовича, який був офіційним голосом, одним із офіційних голосів, ось багато чого ще відбувається – я як людина, яка трошки до цих речей мала відношення в житті, можу сказати, що ми вже в історії, яку не крутимо. Вже крутиться історія, якою ми не керуємо, – ще раз повторив Арестович.

Прикметно, що цього разу він розмовляв уже не в Ютуб-каналі російського ліберала-втікача і екс-адвоката Марка Фейгіна. А у своєму власному. Фейгін за такі одкровення і зраду Україні Арестовича явно прибив би, доведись їм зараз зустрітися.

Ні, “Люсьєн”, так не вважається. А покаятися за брехню, а вибачатися? А завтра йому дадуть посаду, і він знову перекинеться в неї, хаючи все, що до цього хвалив.

А найцікавіше, що ті, хто йому вчора вірив, сьогодні проклинає, завтра знову слухатимуть його з великою увагою та віритимуть, віритимуть, віритимуть. У такого стада, що не навчається, добре бути пастухом.

Тут навіть про них писати нічого не треба. Вони самі за себе та про себе всі говорять.

Алєксандр Грішін

Ориґінал публікації тут: «Мы проигрываем, Украина может исчезнуть: уволенный советник Зеленского раскрыл всю правду — KP.RU.

Від УСІМ:

Розвернувшись на 180 градусів, повалений і зневажений О. Арестович тепер з відеоблоґів Юрія Романенка поливає Україну й українців, та й своїх глядачів-слухачів, яким ще недавно він вішав локшину на вуха, «холодним душем». Отак і крутиться тепер між брехнею і правдою, між правдою і брехнею. І в цьому вся суть військового чи воєнного (він точно й не знає) «експерта», «самодіяльного психолоґа», допіру самовпевненого пропаґандиста і однозначно послідовного (байдуже — завербованого чи «корисного ідіота») аґента впливу «русского міра» О. Арестовича.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.