October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОДВИГ ДЕНИСА КІРЄЄВА

1 min read

Реґіонал, який відіграв важливу роль у захисті Києва від російського вторгнення

«Інформаційний спротив» опублікував виклад українською мовою публікації у The Wall Street Journal, в якій ідеться про роль Дениса Кірєєва як шпигуна-банкіра у захисті Києва на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Читайте: Буданов: На початку вторгнення Київ вистояв завдяки шпигуну-банкіру, якого вбила СБУ у березні — Новини України — InfoResist.

Докладніше з публікацією The Wall Street Journal можна ознайомитися, перейшовши за посиланням «Russian Spy or Ukrainian Hero? The Strange Death of Denys Kiryeyev».

Від УСІМ:

Ця історія спонукає замислитися щонацменше над двома темами.

1. Протистояння і взаємодія спецслужб України.

Змагальність, суперництво і таємне протистояння спецслужб — нормальне явище в розвинутих країнах світу. Це сприяє зборові добре перевіреної, достовірної розвідувальної інформації.

ГУР МО України, очевидно, не змогло вберегти від загибелі свого розвідника, мабуть, через недовіру до СБУ, в якій російська аґентура не вибувала від самого початку. СБУ напевно ліквідувала Д. Кірєєва як потенційну загрозу саме цій аґентурі.

Увільнення з посад Івана Баканова в СБУ і Руслана Демченка в РНБО, очевидно, було пов‘язане і з цією операцією. Якби Кірєєва не було вбито, напевно було б виявлено тих російських аґентів, які продовжують працювати в державних структурах України.

2. Професіоналізм, оперативність і ефективність журналістики і ЗМІ в Україні.

Публікація у The Wall Street Journal далеко не перший і напевно не останній випадок, коли журналісти США, Великої Британії, Німеччини та інших країн публікують знакові матеріали (зокрема, журналістські розслідування), які могли б і повинні були виконані українськими журналістами.

Симптоматично, що обговорювана історія не потрапила в поле уваги журналістів в Україні. Це свідчить про рівень допитливості, оперативності й, зрештою, професіоналізму української журналістики і ЗМІ.

Очевидно, щось не так у системі підготовки журналістських кадрів в Україні.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.