February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗАПИСИ ОДЕСИТКИ РВУТЬ СОЦМЕРЕЖІ

1 min read

Підпалити свою хату, вгробити своїх дітей і батьків, знищити всю техніку, все майно і коли всі кинулись допомагати гасити вогонь, рятувати мешканців дому і майно, виходить такий бравий обдовбаний хазяїн дому, який це все допустив, корчить із себе героя, показує свої великі сіліконові яйця і
спокійно приймає на свою особисту адресу аплодисменти.
Блдь, це треба пережити і не згоріти від сорому за наше тупе населення.

* * *

Як би я була царицею, тіпа зеленого з монобільшістю у ВР і 73% людей мені б заглядали в рот на єдинному, блдь, марафоні, я би своїм найвеличнішим указом переіменовала Україну у Київську Русь і тоді б кацапня вкусила б себе за сраку. Немає на землі людини, котра б не знала, що таки ДА! існувала Київська Русь.

Закінчились би спекуляції, що України не існувало, що це якись сіамськй близнюк з мокшою і т.і. Хай би тоді путін щось заявив про недодержаву і про лєніна з пушкіним і катериною.

Так от, у світі всі знають Грецію крім самих громадян цієї держави. Вони знають, що їхня країна зветься Ελλάδα, α вони Έλληνες і ніякі не греки в якісь Греції. Раз вже розбомбили пів країни, то саме час назвати її своїм іменем і почати будувати на фундаменті, який має тисячолітню історію. Отакий я тактичний стратєґ!

* * *

Друзі, є на нинішній день якісь дії зеленої влади, які б могли вас здивувати?

От я читаю за всю цю підерасню, якість якої нижча від дєвочок з окружної і не дивуюсь, не хвилююсь і не нервую, бо якщо реагувати, то можна просто чокнутись.

Хай вони вИздихають! І це не мова ворожнечі — це просте новорічно-старокалендарне побажання.

* * *

Інколи в розмові з донькою переходимо на язик, бо ним спілкувались багато років, але тут же, чи я чи доця хаменаєм одна одну: “ну, от знову ця суча мова лізе до рота”.

Пам’ятаю, як нам було важко побороти той мовний бар’єр і перейти на українську —виходило якось фальшиво і неприродньо. Зараз ми молодці, іноді заносить, але це стає рідше і рідше.

В розмові намагаємось розширити свій словарний запас, питаємо одна одну, як це буде українською, і це класно! У доньки виходить краще, її хвалять за гарну українську. Наше оточення теж на цьому шляху. І це Одеса, дєтка! Канєшно, зараз помітите помилки і скажете, що фаріон пише грамотніше, але я собою задоволена і тому тут розхвасталась.

Галина Гринишина

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.