June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОЯСНЕННЯ ДЛЯ ГЕННАДІЯ БАЛАШОВА

1 min read

Можна сказати, що це — цитата дня:

«Держава призвела українців до корупції, злиднів та війни. Держава вже дурить Народ України. Ім’ям війни обдерти тих, хто залишився, або вигнати з країни податками, а значить корупцією, злиднями та війною з прокуратурою, митницею та податківцями. Бідний народ Герой України».

Це написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці мовою країни, яка розв‘язала в Україні жорстоку руйнівну війну, Геннадій Балашов — «Создатєль партії ‚5.10‘» і «Лідєр народного двіжєнія і політічєской партії ‚5.10‘», як він себе позиціонує, пишучи слово «Лідєр» з великої букви.

Зверніть увагу, до якої зливи коментарів спричинився цей запис і який смородом «русского міра» від них тхне. І це все — з розмахуванням українським прапором на тлі велетенського тризуба.

Для обивателя-невігласа — це, звичайно, як бальзам на душу. Для людини ж, яка здатна притомно мислити, цілком очевидно: «Лідєр» ніколи не заглядав у теорію держави і права, а отже — ніколи й не замислювався, а хто ж формує ту державу.

Держава є продуктом суспільства, тобто орґанізованого й добре структурованого інструменту життєдіяльності народу.

Цей продукт (держава) обумовлений рівнем національної свідомості й громадянської зрілості (відповідальності) суспільства, сиріч народу, вибраним цим народом суспільного устрою та способу урядування.

Більше тут:

Українізація України як факт і фактор системних змін: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 230 с.

В‘ячеслав Чорновіл як феномен української історії й політики: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 201 с.

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.

Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.

Трансформаційна місія Українського Козацтва: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2021. — 210 с.

Інтелектуальна еліта України як проблема: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2022. — 729 с.

Війна Росії в Україні створила найсприятливіші умови для українізації України й запуску процесу підготовки до СИСТЕМНИХ ЗМІН. Цілком можливо, що це — останній шанс для України.

* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА – Ukrainian University Club

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.