June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ПРО ХАРОШІХ РУССКІХ»

1 min read

Юрій Луканов поширив на своїй сторінці в соцмережах два записи (свій та Алі Татар-заде), присвячені російській діячці Ірині Хакамаді, яку просувають в український інформаційний простір медведчуківські пропагандисти. Микола Поровський додав у коментарях свої враження від приїзду І. Хакамади до Києва 2002 року за запрошення Віктора Ющенка. Пропонуємо увазі наших читачів добірку цих записів без редакторського втручання.

Юрій Луканов: Поширено серед: _Публічно
Вкотре про хароших руцкіх. А точніше про схиляння перед ними. Цю ліберальну хвойду після приходу Зеленського до влади хтось інтенсивно запрошував до нас прочитати якусь там лекцію. Мабуть, як просрати все. І лише шума, який піднявся, завадив їй сюди приїхати. Сьогодні тільки організатори єдиного марафону можуть зазирати в рота харошим руцкім і сприймати їх як істину в останній інстанції.

Алі Татар-заде: зранку бачив гидку хакамаду, когдатошнюю московитську лібералку, в інтервью RTVI. Вона давала похмурі прогнози для економіки РФ, закликала Запад адуматса, пачіму в мірі столька зла, разві ета лібірально ввадіть санкциі протів прастога народа, прічом тут кремль, прічом тут кремль, вопрошала вона. І тут же: да, народ підтримує войну, він у нас такий, вольфовіч бил прав. (прічом тут кремль, говориш?).
“Я так і не в’єхала, я реальна не даганяю, пачіму запад так впісался за Украіну”. Закликала запад начять пірігавори.
Простим людям (московитам) вона порадила менше думати про політику (ще менше, тобто), менше лізти не в своє діло (в політику, тобто), думать толька а сібє, как дастать іду, как дастать лікарства, а там і біз нас разбірутса.
Від російського уряду вона зажадала введення “НЕП”у, і шоб било как ф Кітає, власть у діктатури, а для мілких лавочьників демократія в економікє.
Своєї провини в тому, що лізала сраку путлеру за кримнаш і донбас (публічно!) не відчуває. І вапше я са сваім народам да канца. З оговоркою: “хіба що країну перетворять у концтабір, тоді я звалю”.

Микола Поровський: Хакамада рашкомірська .Вона приїздила у Київ в листопаді 2002р разом із головою парламентської фракції “Союз правих сил” (СНР) Державної думи РФ Борисом Нємцовим, як віце-спікер Державної думи Росії на запрошення лідера блоку “Наша Україна” Віктора Ющенко для підписання Маніфесту про співпрацю. Нємцова Пуцін грохнув а вона переметнулась до путіністів. Ще тоді я зауважив що на відміну від Нємцова який був завжди веселим , відкритим і доброзичливим до українців вона була як затаєна зміюка ..

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.