НЕ НА ЧАСІ…
1 min read
НЕ НА ЧАСІ критикувати владу. Бо це розколює країну….
НЕ НА ЧАСІ питання української мови. Напевно, тому що “какая разніца”…
НЕ НА ЧАСІ гнати у шию московську церкву. Бо це також може комусь не сподобатися…
НЕ НА ЧАСІ заборона російського продукту… Бо заробляти потрібно. Як казав один слуга “матеметика” переважає патріотизм…
НЕ НА ЧАСІ питати куди йдуть гроші. Бо тоді легше їх красти…
НЕ НА ЧАСІ ставити складні питання. Бо тоді багато хто прозріє….
Тепер НЕ НА ЧАСІ телевізійна люстрація. Бо такі люди дуже цінні кадри у системі пропаганди…



Від УСІМ:
«НЕ НА ЧАСІ» — традиційна відмовка або форма виправдання своєї діяльності/бездіяльності в українському політикумі, а якщо ширше — в українському націєтворенні й державотворенні. І, звичайно, в українському суспільстві та світовій українській спільноті.
Володимир Іваненко як журналіст, учений і громадський діяч зіштовхнувся з цим «НЕ НА ЧАСІ» ще у 1990-1994 роках, коли був активним учасником подій того часу.
Його ідея системних змін, тобто заміна радянського суспільного устрою якісно новим суспільним ладом, зґрунтованим на українських національних традиціях і звичаях, була відкинута лідерами Народного Руху України (зокрема, Левком Лук‘яненком, Ігорем Юхновським, Іваном Драчем, Дмитром Павличком та іншими) саме під таким резоном — «НЕ НА ЧАСІ».
НЕ НА ЧАСІ ось уже понад тридцять років залишаються: українізація України (цю ідею не сприймають навіть так звані мовні активісти), створення україноцентричної системи ЗМІ (цю ідею не сприймають навіть україноцентричні журналісти), відродження Українського Козацтва як станового хребта українського суспільства (до цієї ідеї байдуже ставляться активісти різних козацьких товариств і організацій), створення потужного руху світового українства як рушійної сили системних змін в Україні (цій ідеї чинять шалений спротив чинні діаспорні опґанізації) та ін.
Війна Росії в Україні створила найсприятливіші умови для українізації України й запуску процесу підготовки до СИСТЕМНИХ ЗМІН. Цілком можливо, що це — останній шанс для України.
Більше тут:
Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.
Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.
Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.
Трансформаційна місія Українського Козацтва: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2021. — 210 с.
Інтелектуальна еліта України як проблема: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2022. — 729 с.
* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.