June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРОПОНУЮТЬ ВРЯТУВАТИ ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КИТАЮ

1 min read

Професор Валерій Бебик вважає, що Сі Дзінпін може спасти захисників Маріуполя.

«Настає момент істини, — пише В. Бебик: — Український гарнізон в Маріуполі героїчно тримається з останніх сил. Військовим шляхом деблокувати Маріупіль, принаймні в найближчий час, не вдасться. ООН і західна дипломатія вже показали свою неефективність в питаннях зупинки агресії роZZійського фашизму проти України.
На мою думку, Президенту Володимиру Зеленському потрібно терміново подзвонити голові КНР Сі Дзіньпіну і попросити допомоги в евакуації наших героїв з окупованого Маріуполя. Технічно українських воїнів можна було б спасти за допомоги Китаю і Туреччини — морським шляхом».

При цій нагоді доктор політичних наук нагадує, що «Україна явно недостатньо працює в цих питаннях з Китаєм. Вже півтора роки в КНР немає українського посла, хоча посол КНР в Україні — працює. Немає в Пекіні і кореспондентів українських мас-медій. Як наслідок, ми змушені отримувати інформацію або через західні, або через ворожі роZZійські ЗМІ. А потім ми дивуємося, чому Китай так стримано голосує в ООН з українських питань…»

* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.