May 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СИНОД УПЦ-МП ВВАЖАЄ, ЩО УКРАЇНА СПРИЧИНИЛА ВТОРГНЕННЯ РФ

1 min read

Синод так званої УПЦ Московського патріархату на своєму засіданні в Києво-Печерській лаврі, сьогодні 12 травня заявив, що політика Петра Порошенка та ідеологія ПЦУ стали приводом для вторгнення Росії до України.
” наслідком помилкової релігійної політики часів президентства П.А. Порошенка та руйнівної ідеології так званої Православної Церкви України. Переконані, що саме така діяльність попередньої влади та ПЦУ стала однією з причин військового вторгнення в Україну” , — заявили на Синоді.

На цьому ж Синоді колаборанти в рясах засудили «захоплення храмів раскольніками», погрожують місцевій владі за заборону діяльності РПЦ в Броварах та Конотопі.

До теперішнього преЗЕдента у масковського паханату претензій немає,- тому звернулися з проханням “втрутитися в цю непросту ситуацію” і до Генерального прокурора з питань порушення їх конституційних прав і свобод…

Зате у рішенні Синоду нічого не згадується про будь-яке засудження тих його служителів-колаборантів, які співпрацюють із ворогом.
Московскій паханат іде вслід за рускім корабльом “Москва”.

Зиновій Гузар

Від УСІМ:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.