September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПЕЧЕРСЬКИЙ ПАГОРБ У ПОШУКУ КОМПРОМІСІВ З РФ

1 min read

Давид Арахамія у своєму телеґрам повідомив про зустріч з командирами підрозділів у Чернігівській області, щоб обговорити з ними можливі компроміси з Росією.

«Наша задача на переговорах – юридично закріпити успіхи збройних сил», — заявив глава фракції «Слуга народу» в парламенті.

Саме формулювання видається абсурдним. Як це «юридично закріпити успіхи збройних сил»? Збройні сили України воюють на своїй території і захищають свою державу в межах, визнаних усім світом. ЗСУ не ведуть загарбницьку війну й не потребують своїх успіхів.

Ми звернулися до своїх джерел за поясненнями. Те, що нам розповіли, виявилося повноцінною сенсацією. Насправді Арахамія під час зустрічі з командирами бригад ЗСУ й територіальної оборони не вислуховував їхні думки й побажання.

Упродовж усієї зустрічі він агітував їх підтримати можливі компроміси з Москвою, на які, мовляв, вимушені йти представники нинішньої влади. Арахамія описував військовим апокаліптичні картини страждань простих громадян і заявляв, щоо більшість населення країни бажає компромісів з окупантами, аби лише закінчилася війна.

Коли один із офіцерів запитав, де, совляв, гарантія, що після компромісу Росія не атакує Україну знову, але вже набагато краще підготовлена, Арахамія емоційно і безапеляційно порадив бойовому офіцерові «менше читати брехню порохоботів». Чіткої ж відповіді на запитання він так і не дав. Джерела повідомляють, що з наради за участі Арахамії командири частин розходилися в пригніченому стані.

Під кінець зустрічі Арахамія дав усім зрозуміти, що офіс президента налаштований іти на компроміси, нкзалежно від думки військовиків, а також натякнув, що можливі перестановки у вищому керівництві ЗСУ. Учасники зустрічі його слова зрозуміли як натяк, що ОПУ шукає серед бойових ґенералів заміну головкому Залужному.

Це й не дивно. Що б там не розповідали Єрмак з Арестовичем, в ОПУ навіть не приховують, що зростаюча популярність ґенерала Залужного уже бісить оточення Зеленського. Там шукають вихід із такої ситуації.

До речі, цілком можливо, що ця зустріч (Арахамія вже анонсував такі подібні) відбулася саме з метою спровокувати Залужного на конфлікт із владою та звинуватити його в політичній заангажованості. Справа в тому, що сам факт зустрічі керівника президентської парламентської фракції з командирами військових з’єднань через голову головнокомандувача ЗСУ під час війни, це кричуще беззаконня.

Армія поза політикою. Глава президентської фракції не має права втягувати армію у політичні ігрища. Армію не агітують і не запрошують до союзників, армії наказують. Відповідно до чинних норм закону. Логічне питання, якщо можна Арахамії, чому з командирами з’єднань не можна зустрічатися Розумкову, Рудику та Порошенку?

Зустріч Арахамії з командирами підрозділів на Чернігівщині повністю збігається в напрямку з тим, про що ми писали раніше. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак активно лобіює домовленості з Росією на переговорах, під час яких Україна, і без того побита та пограбована, має піти на певні компроміси. Очевидно, завжди готовий служити Єрмаку, Арахамія, як завжди, взявся за роботу найбільш «вирваного з контексту». Він переконує військових у необхідності поступок ворогу.

Наталка Биховець

СЕМЕН САЛАТЕНКО — ДАВИДУ АРАХАМІЇ

Пане Арахамія, як військовий Вам кажу:

 1. Всі Ваші компроміси і пропозиції – зрада і капітуляція.
  Ні я, ні мої побратими не підемо на жодні компроміси з тими хто гвалтує жінок і дітей, вбиває українських людей і нищить ракетами мирні міста.
  Ніхто не вів перемовини з ІДІЛ, ніхто не вів перемовини з Гітлером після початку війни. Припиніть цю абсолютно марну дурню.
 2. ЄДИНОЮ гарантією безпеки України була є і будуть Збройні Сили України. Навчені, натреновані, багаточисельні, озброєні всіма видами як оборонного так і наступального озброєння. Спроби розміняти це на ще один будапештський папірець – це зрада і запорука неминучої наступної війні, в якій наш ворог вже помилок може і не допустити.
  А всі ті “гарантії” не мають головного – яка буде відповідальність тих, хто взяв ці гарантії і не виконав. Бо такої відповідальності нема і не буде.
 3. Наша блоковість, де з ким і що ми будемо робити, вступати чи виходити, це СУВЕРЕННЕ право Українського народу, яке ми не з ким навіть обговорювати не будемо. Особливо з тими хто хоче нас знищити.
 4. Ваші поїздки по військовим частинам мають дестабілізуючий и демотивуючий ефект. Знижують бойовий дух і мотивацію наших бійців. А це головне завдяки чому ми перемагаємо ворога.
 5. Ми не будемо ні з ким 15 років торгуватись за НАШ Крим і Донбасс. Це наша земля і ми звільнимо її на полі бою. Ми готові до цього. І готові загинути за це, якщо треба.
 6. Ваші подальші дії дуже сильно шкодять тому рейтингу, авторитету і повазі який здобув наш Верховний Головнокомандувач за ці 40+ днів бойових дій. І так само може миттєво їх втратити. І перестати бути нашим лідером. ПодумайТЕ над цим.

А в цьому спорі Український народ, думаю, підтримає правоту саме нас, військових. Як він і підтримує всі ці роки.

До теми:

“Ми, представники світового українства й народів, які підтримують Україну й українців у справедливій війні проти російського аґресора, ВИМАГАЄМО:

Від Президента, Верховної Ради й Уряду України:

— офіційно оголосити РФ державою-терористом;

— не йти на будь-які переговори з аґресором, поки останній російський солдат не покине територію суверенної України;

— після того переговори з Москвою можуть проводити лише щодо порядку відшкодування збитків, нанесених Україні й українцям цією та іншими аґресіями;

— порушити кримінальну справу Генеральною прокуратурою України проти президента РФ В. Путіна та його найближчого оточення за орґанізацію згаданої вище «спеціальної операції» та оголошення їх у міжнародний розшук, а то й оголошенням їх особами поза законом;

— вимагати виключення РФ із членів ООН”.

Повний текст Звернення тут:

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІА У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА – Ukrainian University Club

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.