April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РОСІЯ БЕЗ ПУТІНА: НЕОБХІДНО, АЛЕ НЕДОСТАТНЬО

1 min read

Не путін править росією, а росія править путіним.
Тому питання не в тому, коли не буде путіна.
Питання у тому, коли не стане росії.

Неправильно і ненауково розділяти путіна і росію.
Не путін створив сьогоднішню агресивну і ворожу світові росію, а сама шовіністична, імперська росія протягом всієї своєї історії з необхістю створює собі путіних. путін повністю відповідає її запитам, баченню її так званого народу місця своєї країни у світі – місця, яке коротко можна назвати “анти-мир”/ “анти-світ”/ “анти-цивілізація”.

Ми ж бачимо, що рейтинг путіна тільки зріс після того, як рф пішла на відкриту агресію проти України і лякає весь світ ядерною зброєю.

Так що у росії, судячи з уподобань народу, у владі можуть бути або путіни, або ще радикальніші персонажі на кшталт зюганових-жириновських.

Звичайно, нам хотілося б, щоб із усуненням путіна шляхом, скажімо, того ж палацового перевороту (у повстання російських мас я не вірю, та й це небезпечно, тому що може призвести до талібанізації, сомалізації ядерної держави з усіма викликами і загрозами для Заходу, чого він також боїться) закінчилися проблеми України та всього світу. Але сподіватися на це не варто.

У росії немає критично мислячих еліт, немає, наприклад, тієї ж німецької аристократії, яка 1944-го намагалася повстати проти Гітлера (операція “Валькірія”). При цьому — щось на кшталт палацового перевороту у рф можливий, благо вся російська історія ними рясніє. Це можуть бути квазіеліти – ті чи інші кола влади, або ті, хто був вибитий з цих кіл, можливо, військові. Саме цього боїться путін. Саме тому він чи ховається в бункері, чи ховається ще десь, зрідка роблячи небезпечні вилазки “на камери”.

Але важливо розуміти, що такий переворот не призведе до зміни путінського режиму на якийсь демократичний. Однак він може стати тригером для процесів розвалу рф, який був призупинений на початку 2000-х років лише через 16-тикратне зростання цін на нафту.
А тоді і тільки тоді питання миру може стати ближчим. Тому що, наголошую, проблемою зараз є не сам путін, а вся нинішня шовіністична, неонацистська, застрягла в своєму імперському минулому росія.

Валерій Димов

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.