March 28, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДО ПРЕЗИДЕНТА, ВЕРХОВНОЇ РАДИ І УРЯДУ УКРАЇНИ

1 min read

Російська імперська військова машина, яка накотилася на Україну жорстоким смерчем, несучи смерті й розруху, наразилася на жорсткий опір героїчного українського народу й захлинулася своєю кров‘ю. Україна, яку підтримує увесь світ у цій справедливій війні, перемагає. До остаточної перемоги ще далеко. Щоб ця перемога стала реальною, саме зараз важливо зробити кроки, від яких залежатиме і перемога України, і мир у Європі та в усьому світі.

У залученому Зверненні до Президента, Верховної Ради й Уряду України, до президентів, законодавчих орґанів та урядів країн, а також до ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО та інших міжнародних організацій висунуто вимоги, виконання яких забезпечить перемогу України і встановлення миру, безпеки і співробітництва в Європі і в усьому світі.

ЧАСТИНА ПЕРША ЗВЕРНЕННЯ

Ми, представники світового українства й народів, які підтримують Україну й українців у справедливій війні проти російського аґресора, ВИМАГАЄМО:

Від Президента, Верховної Ради й Уряду України:

— офіційно оголосити РФ державою-терористом;

— не йти на будь-які переговори з аґресором, поки останній російський солдат не покине територію суверенної України;

— після того переговори з Москвою можуть проводити лише щодо порядку відшкодування збитків, нанесених Україні й українцям цією та іншими аґресіями;

— порушити кримінальну справу Генеральною прокуратурою України проти президента РФ В. Путіна та його найближчого оточення за орґанізацію згаданої вище «спеціальної операції» та оголошення їх у міжнародний розшук, а то й оголошенням їх особами поза законом;

— вимагати виключення РФ із членів ООН.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІА У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати свій підпис до цього Звернення, будь ласка, надішліть своє ім‘я та прізвище з короткою інформацією про себе на нашу електронну пошту — Ukrainainternational@gmail.com, і ми додамо ваше ім‘я. Ми свідомо не використовуємо пропоновані в інтернеті ґенератори підписних листів. Просимо максимально можливого поширення.

ЗВЕРНЕННЯ, ЯКЕ МОЖЕ ВІДІГРАТИ ВИРІШАЛЬНУ РОЛЬ У ДОЛІ УКРАЇНИ Й СВІТУ – УСІМ | UWIN

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.