September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗВІСТКА З ХЕРСОНА, ДЕ ПОГОСПОДАРЮВАЛИ РОСІЯНИ

1 min read

Заснув під гуркіт канонади. Гриміло на миколаївському напрямку. Яка різниця: то ракети чи артилерія? Зброя —вбиває!

Прокинувся о пів на другу. Тихо. Подумав, як піду на площу Свободи, де вже немає озброєних козломордих, їхніх смердючих уазиків і УРАЛ-ЗІС вже за Уралом аж…

Вдень викроїв часинку на телевізор. У нас тепер на всіх каналах Т-2 кремлівські пропагандони. На деяких трапляються американські фільми (з Данилом Крейгом я не бачив жодної серії, тому в неділю дивився всі підряд).

Учора набрів на історичні передачі. Першим трапився сюжет, пов’язаний з картиною “Сергій Радонєжскій благословляєт Дмітрія Донского”. Нібито на перемогу над ” тевтонськими лицарями”.
До цього часу матеріальних слідів ні лицарів, ні “рускіх” не віднайдено. Ні на Ладозі, ні під Нарвою. Є міф. Його освіжають періодично, як мумію Лєніна.

В цій же площині “прєданія старіни глубокой” інша передача оспівував повернення “істинно рускіх зємєль” після побудови на Неві Санкт- Петербурга. Обдивився від Пітера до Петрозаводська й Біломорська територію: озера, тайга, сопки, сліди карело-фінів є, рускіх — немає!

Сучасні телекадри показували якогось “дєрьмократа” про те, що тільки тепер, сьогодні, під впливом “рускіх” народжується “украінских політічєская нація”. Міг би згадати цього “історика” — не хочу серед ночі!

Продовження телешизи всеодно вразило. Виявляється, америкоси оточили росію біолабораторіями для того, щоб дослідити генетику ” рускіх” і виявити їхній …” секретний код”. “Тоже мнє, біном Ньютона!”— Антон Чехов, українець!

Віктор Тютюн

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.