November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПІДКАЗКА ОБІЗНАНОЇ ЛЮДИНИ

1 min read

Цей пост нічого секретного не містить і, зокрема, нічого такого, що міг би використати ворог, навіть знаючи про це.
Знаю, що мене читають деякі командири, їх радники, журналісти. Люди, від яких залежить. Тому це передусім до них.

До вас поступово приходить усвідомлення орієнтуватися на подовження часу автономності груп-винищувачів танків. Тобто специфічні ДРГ наші. І тому намагаються укомплектувати їх зокрема повербанками, теплим одягом і кариматами, спальниками, хім. грілками. Нічним баченням. Тентами. Щоб вони могли довго перебувати без контакту і поповнення, спати на землі, не розводити вогню і закриватися від тепліків. Нам доведеться діяти “під відкритим небом” і маскуватися вгору.

Тепер боляче зроблю: ви повинні розуміти, що кожна пляшка коктейлю, виготовлена нашими людьми — це ваш пройоб в постачанні їх РПГ-7, 22, 26. Ваш і наших “західних партнерів”. I в їх виробництві.
Ви роздаєте АК, це добре. Але АК не вирішують. Ви повинні були так само роздавати прості, примітивні РПГ-7, 22, 26.

Нажаль ви всі роки боялися зброї в руках народу більше, чим зовнішнього ворога. А ваше сбу-мвс основні зусилля зосереджувало на кошмарингу релоадерів, копачів і реставраторів стволів. Допустивши тим часом інфільтрацію тисяч диверсантів і шпигунів!

Ви також повинні розуміти, що більшість коктейльщиків поза містом, на відкритих ділянках — це в кращому випадку смертники, а в гіршому — самогубці. І ви би мали розслідувати, як так сталося з теробороною Херсона… що це за інструтор-диверсант їх надоумив засісти в парку з коктейлями? А також ви би мали забезпечити їх правильний інструктаж в ТрО.

Більшість залізяччя орків — це не танки. Для дерибану його не потрібні дорогі NLAW і Javelin. Доки ви шукали 7 років “концепцію національної оборони”/національного спротиву, я казав вам, що ваша концепція національної оборони — це сто тисяч РПГ-7. В руках народу. Щоб оркам нецікаво було ні суватися в міста, ні ночувати поза ними. Ви прийшли до розуміння ста тисяч чисельності тероборони. Де РПГ?

У вас із США була програма з виробництва в США і постачання РПГ-7. Що сталося з нею? Активуйте її і просіть/вимагайте у США масового постачання РПГ-7. З асортиментом з двох найпростіших боєприпасів: кумулятив і ОГ. Масове виробництво найпримітивнішого “панцерфауст” часів Другої Світової було би зараз дуже доречним і набагато кращим за коктейлі. Орки беруть масовістю. Тим і треба відповідати.

Я не знаю де поділися всі наші ПТРК “Малютка”… У китайців є модернізовані Малютки-М, які китайці продавали досить мутним людям по світу. Може нам і не продадуть, я просто нагадую.

Тепер щодо поставок: пробуйте домовитися з китайцями (Алі), Польшею, Чехією, Прибалтикою про прямі поставки китайських товарів з того ж Алі — за прискореною процедурою, літаками, приберіть всі непотрібні митні процедури. Нехай сідають літаки і одразу, без потрапляння на ринок ЕС, то перевантажується до нас. Там масово і дешево можна купляти те, чого тут і в ближньому зарубіжжі вже немає, або воно дороге: біноклі, рації, повербанки, тенти, сітки…

Думайте про забезпечення найпростішими протитанковими засобами партизанів в тилу ворога.

Паоло Лумієре

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.