September 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Тема №1: Прямі натяки маленького пу на можливість застосування атомної зброї. Видається Захід без проблем може обійтися “висловленням занепокоєння”, коли вбивають десь там. Але коли виник найменший натяк, що бомбити готові їх, вони занепокоїлися по справжньому. Лише лінивий політик сьогодні не зробив заяву з цього приводу. Подається в ключі, що всі розуміють, що країни, котрі мають атомну зброю, можуть її застосувати. Але про такі речі не говорять в голос. Лише абсолютно божевільні психопати можуть напряму натякати на таку можливість. Як на мене, перейшовши саме цю лінію маленький пу переконав Захід, що він не проблема для України, а таки проблема для всього світу.

Тема №2: Як круто б’ються українці. Основні тези — маленький пу думав захопити Україну за кілька днів, але поки несе величезні втрати, довгі черги в пункти запису тер оборони, діти і жінки розливають коктейлі. Генерал Макмастер, один з самих крутих вояк, котрий командував війною в Перській Затоці та Іракові, дав сьогодні цікаве інтерв’ю, основною тезою якого було, що пу отримує від українців на горіхи по повній. Одне діло, коли про такими речами захоплюються нестріляні блогери. Інше діло, коли бойовий генерал зізнається, що такої ефективності від українських вояк ніхто не очікував.

Тема №3: Український уряд назбирав скільки там мільйонів донатів криптовалютою. Це подається в розділі “наука і техніка”, але промелькнуло по всіх каналах..

Тема №4: Все переповнено повідомленнями про нові санкції: закриття неба для літаків російських авіаліній, СВІФТ, неприйняття російських кораблів в портах світу, особисті санкції на оточення маленького пу — я втратив лік.

Цікава тема: Зараз відбувається великий з’їзд Республіканської партії. Виступав Трамп. Якщо ще два дні тому він називав дії маленького пу “геніальними” і “розумними”, то сьогодні в своїй промові він сказав, що при ньому маленький пу не посмів би нападати, що Байден робить недостатньо, що він сам завалив би маленького пу санкціями набагато більшими і т.п. Як би він там сам зробив —не ясно, але радує те, що тепер вже всі, навіть Трамп, вимагають від Байдена ще рішучиших кроків. Партії і політики почали змагатися, хто з них більше ненавидить маленького пу і хто з них готовий рішучіше з ним боротися. Це добре.

В місцевих новинах: по містах і селах США проходять демонстрації в підтримку України. Навіть в нашому містечку зібралося сьогодні кілька сотень людей, запросили політиків різних рівнів, створили групи для координації збору допомоги Україні. Мені особисто було приємно, що було і багато американців, люди з Литви, Білорусі, Казахстану, Польщі. Мій малий привів кількох однокласників, які навіть здогадалися одягтися в жовто-сині кольори. Особливо приємно, що коли йшли з плакатами і прапорами вулицею, добрі 90% автівок сигналили в підтримку. Не чекав. Були всі місцеві ТБ канали. Повертався додому, кілька сусідів зупинили, сказали бачили нас по ТБ. Сподіваюся, це дасть змогу зібрати суттєві ресурси для України.

Пов’язано з останній пунктом: не знаю, як реагувати. Були кілька сімей росіян з плакатами “Я — росіянин і я засуджую путіна” і “Я —росіянин і я стою з Україною”. Одна дівчинка підійшла і до нашої групи і сказала “Я —росіянка, прошу, вибачте мене і мій народ. Я з вами і буду допомагати вам як можу. Слава Україні”” І її мама додала “і я теж”. Я зміг лише сказати “Героям слава”.

PS. Друзі, я не можу собі дозволити відкривати свої пости на всіх. Такий час, що не маю часу і нервів читати коментарі і вступати в сварки з випадковими перехожими на ФБ. Кожна секунда на рахунку. Тому як завжди даю доступ до своїх дописів лише людям, котрих знаю особисто. Але якщо ви вважаєте, що ця інфо може бути цікава іншим, будь-ласка, копіпейстіть не питаючи, можна навіть без посилання на мене. Вибачайте.

Василь Тарас

Коментар УСІМ до Тема №2:

Ми звернули увагу на те, як американські військові експерти аналізують перебіг воєнних подій в Україні.

Прикметно, що дії російських аґресорів осмислюються докладно, з увагою і повагою. Обговорюючи невдалі спроби росіян узяти штурмом Київ, один експерт щось сказав про «варіант В» Путіна у такій формі, наче він поінформований про наміри Кремля або як прихована підказка росіянам «узяти Київ в облогу й бомбити місто важкою артилерією».

При цьому явно успішніші дії ЗСУ, Національної ґвардії, добровольців і підрозділів територіальної оборони не тільки не аналізуються, а навіть і не згадуються.

Ми знаємо не з чуток, що серед офіцерів і ґенералів США, на жаль, є дуже багато проросійських осіб, які дозволяють собі відверто висловлювати свої погляди у ЗМІ.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.