September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ОБЕРЕЖНО: ПРОРОСІЙСЬКІ ДЕЗІНФОРМАТОРИ

1 min read

Запам‘ятайте це обличчя!

Є на Ютюбі відеоблогер на ім‘я Юрій Подоляка, який, наскільки можна зрозуміти, живе й працює на Сумщині. У нього 425 тисяч підписників, а його відео набирають від 700 тисяч до мільйона переглядів.

Ю. Подоляка поводиться перед камерою впевнено і професійно, демонструючи вільне воложіння оперативною інформацією не тільки про доконані факти, але й про плани та напрямки ефективного наступу російських військ.

На цьому професіоналізмі він якраз і палиться як російський аґент впливу, завданням якого є справляти вплив на місцеве населення, зокрема — на поліцію, яку він постійно закликає виконувати свої обов‘язки — убезпечувати наснлення від мародерів в період відходу українських військ і заходу російських.

Очевидно, Ю. Подоляка — не єдиний аґент впливу саме такого роду. Неосвічені й недосвідчееі гоядачі-слухачі його відеоблоґів ризикують бути заведеними в обиану.

Наразі невідомо, чи українська влада, українські військові та правоохоронці виявляють і знешкоджують провокаторів і дезінформаторів такого типу.

Тому ми просимо україноцентричних журналістів, блоґерів, активістів соцмереж активно поширювати цей текст і попереджати споживачів інформації про інформаційну небезпеку.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.