September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СКУ І МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ

1 min read

Президент СКУ у 1998–2008 роках Аскольд Лозинський опублікував статтю «Майбутнє української діаспори», присвячену конґресові СКУ, який має відбутися цього року.

Ось основні тези статті:

«СКУ, чи українська діаспора маємо діяти вільно за задумами і планами без жодних урядових чи інших втручань чи обмежень, хіба адміністративних, і таких, які протидіють загальному добру і безпеці».

«Ліквідація незалежного українського громадського життя у Російській федерації, нейтралізація української діаспори, а найголовніше – недопущення незалежного демократичного розвитку української держави – це ціль нашого головного ворога. У ширшому плані наміром Кремля є ліквідація української нації, тобто її повний геноцид. Дати конкретну відсіч цим намірам – роль сьогоднішнього СКУ».

А. Лозинський вважає, що «для ефективного функціонування цих завдань координаційний центр української діаспори повинен бути в Європі та повинен діяти не за дорученням влади у будь якій державі, включно з Україною, але як неурядова структура, яка піклується питаннями всіх українців де вони б не проживали».

«Роль СКУ у міжнародних організаціях таких як ООН, ОБСЄ має бути інформаційна і політична. Поширити інформацію серед держав членів, відбивати дезінформацію, реєструватися як неурядова організація і представником преси для участі у пресових конференціях та інших заходах, для того, щоби знов ширити інформацію та відбивати дезінформацію».

«СКУ – це надзвичайно важлива структура, зокрема сьогодні, коли світ зменшився у наслідку технології, і тому, що багато українців, а то і навіть 12 мільйонів виїхали з України від дня проголошення незалежності. На цьому стратила Україна, але це не повинно вважатися тільки лихом. Треба включити цих осіб до праці для України у діаспорі».

«На жаль, ми не сміємо забувати, що наша діаспора мусить бути політичною на довгу мету. Москва – це не нормальна держава. Ненормальні і самі москалі. Вони з природи і виховання хижаки. Але вони наші сусіди і карту світу ми не в силі змінити. Одначе, ми повинні бути спроможними дати відсіч. Для цієї відсічі ключовим є Світовий Конґрес Українців».

Із статті А. Лозинського випливає, що позиція нинішнього керівництва СКУ цілковито розходиться з позицією найуспішнішого президента СКУ:

«Чи можемо погодитися, що центр української громадськості це Європа, географічно рівнодоступна бодай для України і Західної та Східної діаспори? — запитує пан Лозинський і продовжує: — Я розмовляв на цю тему з сьогоднішнім Президентом СКУ у 2018 році, коли він ще був тільки кандидатом. Він усміхнувся».

«Він усміхнувся»! Мовою людей, з якими чинний президент СКУ тісно співпрацює, «усміхнувся» прозвучало б набагато жорсткіше — «ухмильнулся», тобто посміхнувся самовдоволено, глузливо, зловтішно або з недовірою.

Тим часом минає четвертий тиждень, а СКУ не реаґує на статтю Володимира Іваненка «РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ», в якій те, про що пише Аскольд Лозинський, розкрито глибше і в ширшому контексті з оприлюдненням імен токсичних людей.

До теми:

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ – УСІМ | UWIN

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ — 2 – УСІМ | UWIN

РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ | Український Університетський Клуб

МОВЧАННЯ — ЗНАК ЗГОДИ – УСІМ | UWIN

СКУ ХОВАЄ ГОЛОВУ В ПІСОК – УСІМ | UWIN

МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ СКУ ПАВЛО ҐРОД – УСІМ | UWIN

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.