November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГО «КОМАНДА РАЗУМКОВА»

1 min read

Сьогодні ми зробили перший крок на великому та складному шляху — шляху втілення національних інтересів, повернення в політику поваги до громадянина, прагматичних та розумних підходів.

Ми презентували ГО “Команда Разумкова”!

Нам часто кажуть, що Україна – бідна. Але правда в тому, що вона пограбована.

Незгода з процесами, що відбуваються сьогодні у державі і у владі, переконала нас, що єдиний правильний шлях — обʼєднатися в команду і будувати майбутнє держави разом!

Аби врятувати країну, до влади повинні прийти розумні, порядні та фахові люди. З чіткими планами вирішення проблем та бажанням працювати. І частина з цих людей, на щастя, вже тут — у нашій команді!

Наше найголовніше завдання – це сильна національна економіка. Тільки заможна держава може мати сучасну освіту, якісну медицину, розвивати та забезпечувати потужну армію!

Спираючись на професійну думку, ми готуємо наш план дій, спрямований на мирне та щасливе життя України. Нашій державі, як ніколи, сьогодні потрібна розумна політика!

Дмитро Разумков

Від УСІМ:

Отже, в Україні появилася ЩЕ ОДНА ПЕРСОНАЛЬНА ПОЛІТИЧНА СИЛА. Про які національні інтереси може йти мова, коли сама назва кричить про інтереси персональні?!

Якими освіченими й розумними не були б, українці продовжують наступати на ті самі граблі: продовжують плодити персональні партійки з неодмінним вставлянням у назву свого прізвища й педалюванням усує «розумних підходів», «розумні <…> люди» і «розумної політики». Яке марнославство!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.