September 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НА КОГО КРЕМЛЬ ХОЧЕ ПОМІНЯТИ ЗЕЛЕНСЬКОГО

1 min read

На сайті Уряду Великої Британії оприлюднено інформацію Британської розвідки, згідно з якою, РФ розглядає варіант заміни Зеленського на… Євґєнія Мураєва.

Росіян влаштовує його вік, 45 років, зв‘язки з «Партією Регіонів» та місто народження — Харків.

Окрім того, Британці рапортують, що російські спецслужби знаходяться на постійному контакті з Сєрґєєм Арбузовим, Андрєєм Клюєвим, Ніколаєм Азаровим та Владіміром Сівковічєм (на якого США 21.01.2022 наклали персональні санкції, до речі).

За словами Британської розвідки, у деяких з цих втікачів є контакти з російськими розвідниками, які зараз планують широкомасштабний напад на Україну, що, як на мене, свідчить про те, що ці апологети Януковича допомагають ворогу (що не дивно).

Власне, для мене у всій цій інформації немає майже нічого такого «УХ!». Я хотів би поговорити про наступне.

Мураєв ДАВНО розглядався росіянами як свій «топ-політик». Бойко і Мєдвєдчук вже старі, їхній електорат також, а росіянам потрібна молодь, власне її і має залучати до проросійських лав Мураєв, якому 45.

Мураєв вже встиг прокоментувати «Стране» інформацію британців словами про те, що у нього в РФ заарештовані рахунки і він там під санкціями через конфлікт з Мєдвєдчуком… Це він аудиторії «Страны» може розповідати про санкції і конфлікт, але не мені.

Річ у тім, що так працюють спецслужби: формується список «небажаних», оприлюднюється, всі себе шукають і радіють, якщо знаходять, бо бути ворогом РФ — почесно. Та от серед достойників, СПЕЦІАЛЬНО вписують 1–2 абсолютно незрозумілих прізвища. Це — «консерви». До них ніхто не пред‘являє, адже вони в шановному списку, а насправді вони і є «умовний Мураєв». Так це працює. І Мураєв «працює»…

І отут хочеться вчергове повернутися до теми телеканалу «НАШ»: петиція щодо його заборони НАБРАЛА необхідну кількість голосів на сайті Президента України. Де реакція? Чи може наша розвідка знала про плани РФ щодо Мураєва, доповіла Зеленському, а той не хоче конфронтації з росіянами (як завжди), чи що?

Багато питань поки без відповіді, та зрозуміло одне: в світлі небувалого загострення військово-політичної ситуації у нашому географічному регіоні, і, як наслідок, зростання напруги в усьому Цивілізованому Світі нам, Україні, терміново потрібно вирішувати питання дезактивації п’ятої колони Кремля на всіх рівнях. Починаючи від влади й закінчуючи «таксистом-какая разніца». Потрібен жорсткий, комплексний підхід до цієї проблеми, яка давно і глибоко в‘їлася в тіло нашої Держави.

Назар Приходько

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.