October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКО—КОЛОМОЙСЬКА КОНСПІРАЦІЯ

1 min read

Зеленський і Коломойський опинилися у Буковелі в одному готелі і на одному поверсі в один час. У Зеленського кажуть: випадково 🙂 І зараз чую, як на телеканалах обговорюють: то випадково чи ні? І це, м’яко кажучи, наївно, марнування часу ставити питання саме так. Ага, випадково, щассс. Хочу чути версії, навіщо вони там зустрілися, що саме так припекло, якщо навіть не озираються на громадську думку, на народ (ну, бо нащо зважати на біомасу, лохів?)

P.S. Піднімуться на високий горбочок під самісіньке карпатське небо, сядуть під сніжним кучугуром без свідків, прослушок, сторонніх вух та й перетруть такі темки, що це вам не мєлочь по карманам тиріть… А нам потім рятуй державу((

* * *

Ігор Коломойський, давній бізнес-партнер 95 кварталу і президента Зеленського, стверджує, що вони ВИПАДКОВО перетнулись в Буковелі із Зеленським.

«Я щойно вийшов з готелю, їду. Я побував в Радісон 30 грудня. Наскільки мені відомо, президент зупинився в іншому крилі готелю, з окремим входом і ліфтом. Ми з президентом не бачилися і не спілкувалися. Вчора вечеряли в готелі, і не знали, що президент заїхав. Про приїзд Зеленського до готелю дізнався від журналіста Ткача, сьогодні о 15.13. Ще раз повторюю, що ми з Зеленським не спілкуємось, це випадковість».

* * *

Найбільша загадка — нащо так тупо палитися з Буковелем? Є гроші. Можна їхати в Ніццу, Оман, на Мальдіви. З Коломойським можна зустрічатися на Банковій хоч кожен день. То навіщо так відверто демонструвати, що боротьба з олігархами – фейк?

Тетяна Вергелес, Микола Савельєв, Сергій Марченко

Від УСІМ:

У цій історії вражає цинізм обох «героїв». Адже їм обом відомо, що: (1) щойно відбулася розмова одного з них (того, що президент України) з президентом США і про що йшлося; (2) на одного з них (того, що мільярдер) у США порушено кримінальну справу, — і їм хоч би що. Один із них може собі дозволити такий своєрідний кураж, підставляючи Україну та її преЗЄдента (бо приватний бізнесмен при грубих грошах). А другий над цим навіть не замислюється або йому начхати (бо знає, хто в Україні прези… тху! Хазяїн)… Деолігархизація ж…

Фото: Михайло Ткач

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.