November 28, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НОВИЙ РІК У ШАТАХ «РУССКОГО МІРА»

1 min read

Або як так зване «українське телебачення» на 31 році Незалежності плює Україні в обличчя

31 грудня та 1 січня традиційно відбувся парад «русского міра», русского язика та всіх інших можливих і неможливих адептів малоросійсько-кремлівської пропаганди.

Якщо ви увімкнули б 1+1, Інтер, «Україну», СТБ, то побачили б не україномовні фільмі, не українські конценти, не українські цінності, а весь набір всього найгидотнішого що може бути.

Канал 1+1, найближчий канал Зеленського, 31 січня весь день транслював промосковські «Свати». До речі, протягом тижні вони йшли паралельно й на державному каналі Путіна «Россия 1». «Сватів» змінив Квартал-95 із самим Зелеським в кадрі. (Сидів у залі разом з Єрмаком).

На «Україні» транслювались російськомовні серіали для російського ринку та радянські фільми.

«Інтер» годує два дні підряд махровою радянщин та проросійськими концертами з Лабадою та іншим кремлівськими гастролерами.

СТБ теж підключився з совєцькими фільмами та російськомовними серіалами.

І це лише «ТОП» загальноукраїнських каналів.
На інших не краще, звісно є і винятки.
Але загалом зрозуміло одне – на 31 році незалежності УКРАЇНЦЮ НЕМАЄ ЩО РОБИТИ БІЛЯ ЕКРАНУ ТЕЛЕВІЗОРА.
Там немає України. Там немає українського. Там суцільний «русскій мір» та порушення Закону.

До речі, про Закон. Якщо ви вже забули, то нагадаю. Вже ПІВРОКУ українське телебачення порушує Закон про мову та чхає на те що всі фільми та серіали мають бути ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ.

Але владі Зеленського подобається порушувати Закон. Їхня Нацрада мовчить. Їхнє Держкіно дозволяє. Їхні суди повертають Сватів та іншу нечисть. Їхня влада не виконує Закон.

І тим часом поки у нас 8 років війна, агресор біля кордонів – нас годують РОСІЄЮ з екранів телевізорів. Просто на Новий рік, на Різдво, кожен день. Тільки задоволений фейс Зеленського із залу російськомовного кварталу показує наскільки його ж влада чхала на все: на Україну, на Закон, на кожного з нас.

Андрій Смолій

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.